ONLINE mängud
BC Kalev II
BC Narva
Eesti Maaülikool/Ülenurme
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Kesklinna KK
Orissaare Träx
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline
Spordiklubi Haapsalu
Terminal Oil
TTÜ Korvpallikool
TÜ/Kuremaa
Valgamaa Kutseõppekeskus
Võrumaa
BC Narva2118251983
Võrumaa1819132171
P 10.03.2019 17:00, Narva, Energia SK
BC Narva
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Stonogin, Aleksei *135:445/93/71/22130407002011
7Poljak, Vladislav *229:030/43/60/030311022093
8Senedjak, Sergei128:373/50/10/0336520001617
11Nazarov, Dmitri *530:157/131/41/291102134431819
13Aleksejev, Aleksandr516:353/70/00/234700024162
14Leontjev, Oleg *433:084/71/31/2103133000321221
15Ragni, Aleksandr *226:350/34/140/0516010252121
KOKKU20022/4812/353/83513481193171898374
%45.8%34.3%37.5%
Võrumaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Ranna, Ervin *38:055/121/65/11415220336189
6Kolling, Rasmus18:042/20/00/021300000047
8Kits, Kert *30:420/50/10/2731011012304
12Märdimäe, Mirko *38:293/113/62/25270202331712
14Kulberg, Martin *240:008/170/46/783114304242224
16Läll, Tarvi *34:384/110/12/2415120212107
KOKKU20022/584/1815/2430114181001211187163
%37.9%22.2%62.5%
Kohtunikud Igor Solomkin, Andrei Teetlok
Võistluspaik Narva, Energia SK
Aeg P 10.03.2019 17:00
Tehnilised vead 0 vs 2
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 19. mai
Kert Aljasmäe (30)
Tarmo Hein (37)
Johan Kärp (47)
Andrus Lamp (59)
Tormi Niits (21)
Merilin Oidjärv (23)
Marii Pilv (27)
Kaivo Pullisaar (31)
Rando Reining (44)
Doris Reva (35)
Riho Rõõmus (41)
Homme, 20. mai
Anne Altermann (42)
Maarja Grünmann (16)
Erik Kaasik (19)
Kim-Erik Küttis (48)
Eva Möldre (42)
Aleksandr Nani (36)
Andres Pallon (30)
Roland Prii (28)
Reimo Pähn (32)
Sten Toel (32)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

G4S Noorteliiga: U18 finaalturniir 2019