ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa
TÜ/Kuremaa1911191665
BC Narva258151260
R 08.02.2019 19:30, Tartu, TÜ sph
TÜ/Kuremaa
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Kalda, Christofer *429:195/140/11/2246110123117
4Rammi, Ryan106:091/30/01/210100011130
5Pross, Breit *128:276/90/22/23255114231417
6Saaremägi, Raimond114:111/10/00/020211020024
7Rahasepp, Glenn *223:332/50/44/630302001588
9Pattak, Martin200:000/00/00/000000000000
10Paade, Kristjan212:341/30/20/040421002023
12Rosenthal, Martin413:480/01/41/210110011242
14Urvik, Kris *325:150/61/41/23362005324-4
21Urvik, Erki417:201/21/10/0527301210512
22Kannimäe, Marko *506:141/20/00/001111000125
23Tael, Peeter Toomas523:033/40/04/64261001431012
KOKKU20021/493/1814/2228144217721717206566
%42.9%16.7%63.6%
BC Narva
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Gurjanov, Vadim *434:046/110/30/0404411353129
5Stonogin, Aleksei *133:421/21/51/231443023369
7Poljak, Vladislav216:381/40/31/10000000213-5
8Senedjak, Sergei *131:132/91/20/043740152174
11Nazarov, Dmitri *531:587/160/13/696151104541716
13Aleksejev, Aleksandr505:490/10/00/01120001100-1
14Leontjev, Oleg *433:450/51/30/035800012233
15Ragni, Aleksandr212:475/80/42/43252101031213
KOKKU20022/563/217/1327184515621720176048
%39.3%14.3%53.8%
Kohtunikud Egert Tiidor, Joosep Russak
Võistluspaik Tartu, TÜ sph
Aeg R 08.02.2019 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Aleksei Stonogin)
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. november
Peep Orlovski (34)
Siim Pukk (39)
Paavo Russak (62)
Rainer Väikene (41)
Homme, 22. november
Rait Keerles (39)
Siim Palu (39)
Enn Uussaar (78)
Sulge

Ülekanded