ONLINE mängud
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Haapsalu
Jõgeva VSK
Keila Korvpallikool II
KK ASKUS
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi
Rae Koss/Rae Spordikool
Rapla Korvpallikool
Tartu Ülikool Terminal Oil
Võrumaa
Keila Korvpallikool2519281284
TTÜ KK II2814112780
P 19.03.2017 15:00, Keila Tervisekeskus
Keila Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Makke, Kristjan *534:186/90/05/773101022381728
3Maide, Mart310:500/00/00/010100200003
4Äkke, Kevin *231:133/70/11/232511113479
5Dzotsenitse, Erik202:580/00/10/00000004000-5
7Vilokas, Jan *32:006/112/34/44154104352224
8Pahv, Margus113:212/31/40/02020001507-1
9Sepik, Kevin *228:207/132/40/0314110741208
10Kikkatalo, Markus504:110/00/00/000000000000
11Uuspõld, Oliver300:000/00/00/000000000000
13Vähk, Riivo524:392/40/13/410111410142716
15Uusoja, Marek401:350/00/10/00000001000-2
23Tambre, Georg *416:351/60/02/242600013344
KOKKU20027/535/1515/1940115111452225238484
%50.9%33.3%78.9%
TTÜ KK II
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Võeras, Robert313:520/00/00/21011200510-2
6Väli, Mihkel100:000/00/00/000000000000
7Pajumets, Ivalo *231:212/81/40/245922013479
8Puur, Risto *133:594/74/132/37291304352220
9Luoma-aho, Tom Erik300:000/00/00/000000000000
12Koort, Rain *431:480/81/67/1084124004481010
13Andrei, Andres *236:224/102/62/42792201321615
18Tiislär, Priit400:000/00/00/000000000000
20Suurorg, Silver322:254/60/51/203321002196
33Kärg, Mihkel317:471/32/53/4314020332117
35Täpp, Kevin *112:260/01/22/300002001155
45Glück, Karl Erik300:000/00/00/000000000000
KOKKU20015/4211/4117/30252247121401324248070
%35.7%26.8%56.7%
Kohtunikud Ranno Konks, Taavi Kangur
Võistluspaik Keila Tervisekeskus
Aeg P 19.03.2017 15:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 26. juuni
Rashid Abeljanov (68)
Margus Kastein (51)
Madis Purde (40)
Sten Suurmäe (32)
Õie Tsipp (68)
Marek Vinni (37)
Homme, 27. juuni
Tom Kaldre (24)
Toivo Ratassepp (68)
Heiki Rits (52)
Tõnis Siir (61)
Alvar Tiisler (29)
Esko Tõnisson (38)
Egert Väinaste (40)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa