ONLINE mängud
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Haapsalu
Jõgeva VSK
Keila Korvpallikool II
KK ASKUS
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi
Rae Koss/Rae Spordikool
Rapla Korvpallikool
Tartu Ülikool Terminal Oil
Võrumaa
KK Viimsi/Kesklinna KK2232232097
Roofix/Põlva1615191666
R 17.03.2017 19:30, Viimsi Kooli spordihoone
KK Viimsi/Kesklinna KK
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Traumann, Kaarel *133:072/55/102/27071205142121
2Kusnerov, Artur102:040/00/00/000000000000
3Veismann, Kristofer202:190/00/00/00000000100-1
4Miggur, Tauri215:144/50/10/011201001088
6Gawley, Devon219:371/51/10/011220002053
7Evart, Kristjan *232:015/102/513/146285510492944
8Lelle, Arles-Egert319:131/40/01/451613121237
10Pilk, Illimar *527:140/02/60/0606620131613
11Belbaum, Peep *423:464/61/27/82131102451818
13Rohlin, Märt *220:441/31/30/030311002155
14Sünd, Kevin304:411/20/00/011200010022
16Koort, Mattias-Henry300:000/00/00/000000000000
KOKKU20019/4012/2823/28359441715211192297120
%47.5%42.9%82.1%
Roofix/Põlva
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Sepp, Rene123:143/70/21/231430055471
5Asur, Ander217:470/21/40/010120001030
7Pindi, Tanel309:391/21/21/230300010166
8Võlli, Hendrik418:431/50/20/01230001312-4
9Padar, Mairo *428:177/141/42/25490102221917
11Kalmus, Rael *320:160/01/20/232501011135
22Tuhkanen, Jaanus300:500/00/00/00000000100-1
25Arst, Janar *130:093/81/57/73034505341615
33Pere, Allar *529:211/60/00/022410102122
41Mäeorg, Erkki *114:140/00/01/213410033211
42Asi, Elari407:303/60/01/101102002176
KOKKU20019/505/2113/1829164511911823176648
%38%23.8%72.2%
Kohtunikud Rainis Värv, Andrus Moor
Võistluspaik Viimsi Kooli spordihoone
Aeg R 17.03.2017 19:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 1 (Erkki Mäeorg)
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 26. juuni
Rashid Abeljanov (68)
Margus Kastein (51)
Madis Purde (40)
Sten Suurmäe (32)
Õie Tsipp (68)
Marek Vinni (37)
Homme, 27. juuni
Tom Kaldre (24)
Toivo Ratassepp (68)
Heiki Rits (52)
Tõnis Siir (61)
Alvar Tiisler (29)
Esko Tõnisson (38)
Egert Väinaste (40)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa