ONLINE mängud
BC Kalev II
BC Narva
Eesti Maaülikool/Ülenurme
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Kesklinna KK
Orissaare Träx
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline
Spordiklubi Haapsalu
Terminal Oil
TTÜ Korvpallikool
TÜ/Kuremaa
Valgamaa Kutseõppekeskus
Võrumaa
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava ja tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
058 T 19.02.2019 17:55 TTÜ Korvpallikool Kadrina Karud Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
068 T 19.02.2019 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus Keila Korvpallikool Jüri Spordihoone Põhiturniir
021 N 21.02.2019 17:15 TTÜ Korvpallikool KK Viimsi/Kesklinna KK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
107 N 21.02.2019 19:00 Võrumaa Eesti Maaülikool/Ülenurme Kuldre kool Põhiturniir
081 R 22.02.2019 Keila Korvpallikool KK Viimsi/Kesklinna KK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
080 R 22.02.2019 19:30 Orissaare Träx Kadrina Karud Orissaare Spordihoone Põhiturniir
108 R 22.02.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Terminal Oil Jõhvi Spordihall Põhiturniir
066 T 26.02.2019 17:55 TTÜ Korvpallikool Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
112 K 27.02.2019 18:40 Terminal Oil Valgamaa Kutseõppekeskus Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
079 N 28.02.2019 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus BC Kalev II Jüri Spordihoone Põhiturniir
083 R 01.03.2019 Kadrina Karud Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
111 R 01.03.2019 BC Narva Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
110 R 01.03.2019 18:30 Eesti Maaülikool/Ülenurme KK HITO/BC Karjamaa Ülenurme Gümn. sph Põhiturniir
092 R 01.03.2019 19:00 Valgamaa Kutseõppekeskus TÜ/Kuremaa Valga Põhikool Põhiturniir
061 L 02.03.2019 12:00 Orissaare Träx TTÜ Korvpallikool Orissaare Spordihoone Põhiturniir
084 L 02.03.2019 18:30 KK Viimsi/Kesklinna KK Spordiklubi Haapsalu Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
026 P 03.03.2019 TTÜ Korvpallikool BC Kalev II *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
070 P 03.03.2019 Spordiklubi Haapsalu Rae Koss/Hansaviimistlus *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
078 P 03.03.2019 Spordiklubi Haapsalu Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
102 N 07.03.2019 19:30 TÜ/Kuremaa Terminal Oil Tartu, TÜ sph Põhiturniir
072 L 16.02.2019 13:00 Kadrina Karud BC Kalev II Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
077 L 16.02.2019 18:30 KK Viimsi/Kesklinna KK TTÜ Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
105 R 15.02.2019 18:30 Eesti Maaülikool/Ülenurme 78:83 TÜ/Kuremaa Ülenurme Gümn. sph Põhiturniir
067 R 15.02.2019 19:15 Orissaare Träx Spordiklubi Haapsalu Orissaare Spordihoone Põhiturniir
075 N 14.02.2019 17:00 TTÜ Korvpallikool 106:45 Spordiklubi Haapsalu Kristiine spordimaja Põhiturniir
074 N 14.02.2019 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 66:61 KK Viimsi/Kesklinna KK Jüri Spordihoone Põhiturniir
104 K 13.02.2019 18:40 Terminal Oil 67:82 Võrumaa Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
023 T 12.02.2019 19:15 BC Kalev II 46:103 Rae Koss/Hansaviimistlus Kristiine spordimaja Põhiturniir
103 P 10.02.2019 17:00 BC Narva 83:80 Eesti Maaülikool/Ülenurme Narva, Energia SK Põhiturniir
028 L 09.02.2019 12:00 Spordiklubi Haapsalu 62:88 KK Viimsi/Kesklinna KK Haapsalu spordihoone Põhiturniir
109 R 08.02.2019 19:30 TÜ/Kuremaa 65:60 BC Narva Tartu, TÜ sph Põhiturniir
101 R 08.02.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 72:55 Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline Jõhvi Spordihall Põhiturniir
106 K 06.02.2019 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline 100:27 Valgamaa Kutseõppekeskus Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
076 T 05.02.2019 19:15 BC Kalev II 92:103 Orissaare Träx Kristiine spordimaja Põhiturniir
071 L 02.02.2019 19:30 KK Viimsi/Kesklinna KK 95:66 Orissaare Träx Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
097 R 01.02.2019 18:30 Eesti Maaülikool/Ülenurme 75:76 Terminal Oil Ülenurme Gümn. sph Põhiturniir
073 N 31.01.2019 20:30 Keila Korvpallikool 81:71 TTÜ Korvpallikool Keila Tervisekeskus Põhiturniir
098 K 30.01.2019 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline 87:88 Võrumaa Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
043 P 27.01.2019 17:00 BC Narva 73:76 Terminal Oil Narva, Energia SK Põhiturniir
095 P 27.01.2019 17:30 TÜ/Kuremaa 58:73 Reinar Halliku Korvpallikool/Expertline Tartu, TÜ sph Põhiturniir
069 L 26.01.2019 15:00 Kadrina Karud 84:76 KK Viimsi/Kesklinna KK Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
056 R 25.01.2019 19:45 Valgamaa Kutseõppekeskus 78:141 Terminal Oil Valga Põhikool Põhiturniir
096 K 23.01.2019 19:30 Võrumaa 97:38 Valgamaa Kutseõppekeskus Võru Spordikeskus Põhiturniir
082 T 22.01.2019 19:15 BC Kalev II 81:67 TTÜ Korvpallikool Kristiine spordimaja Põhiturniir
099 E 21.01.2019 18:40 Terminal Oil 107:65 BC Narva Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
065 L 19.01.2019 18:30 KK Viimsi/Kesklinna KK 95:69 BC Kalev II Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
018 R 18.01.2019 19:00 Spordiklubi Haapsalu 58:75 TTÜ Korvpallikool Haapsalu spordihoone Põhiturniir
086 R 18.01.2019 19:00 Valgamaa Kutseõppekeskus 51:104 Eesti Maaülikool/Ülenurme Valga Spordihoone Põhiturniir
094 R 18.01.2019 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 80:69 Võrumaa Jõhvi Spordihall Põhiturniir
064 N 17.01.2019 20:30 Keila Korvpallikool 71:59 Orissaare Träx Keila Tervisekeskus Põhiturniir
 
1  2  3
 
Eesti Korvpalliliit
OlyBet liiga
Koondised
Naiste liigad
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Kohtunikud
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Videoarhiiv
Pood
BSBC
Korvpall 2030
Sünnipäevad
Täna, 16. veebruar
Anton Gromov (32)
Kristi Laidvee (39)
Riho Oras (66)
Homme, 17. veebruar
Kaarel Kont-Kontson (30)
Sten Möldre (32)
Kalju Olmre (60)
Teet Telgma (39)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Serbia (sõbrapäev)