ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
064 K 11.12.2019 18:30 Rapla Korvpallikool KK Viimsi Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
062 K 11.12.2019 18:40 Terminal Oil Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
061 N 12.12.2019 19:30 Alutaguse KK Iisaku Gümnaasium/RHKK Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
066 N 12.12.2019 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Tartu Kalevi Palliklubi Tartu, TÜ sph Põhiturniir
065 N 12.12.2019 20:30 KA Tallinna Kalev BC Eesti Maavara/Baltic Agro Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
058 R 13.12.2019 19:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Võrumaa Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
069 T 17.12.2019 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Keila Korvpallikool Turu tn spordihoone Põhiturniir
070 K 18.12.2019 18:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu Ülikooli Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
071 K 18.12.2019 18:40 Terminal Oil KA Tallinna Kalev Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
072 K 18.12.2019 19:00 KK Viimsi Võrumaa Karulaugu spk (väike väljak) Põhiturniir
068 N 19.12.2019 19:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
067 R 20.12.2019 19:30 Alutaguse KK Rapla Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
073 E 06.01.2020 KA Tallinna Kalev Alutaguse KK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
075 E 06.01.2020 Võrumaa Tartu Kalevi Palliklubi *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
077 T 07.01.2020 19:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK Rapla Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
076 K 08.01.2020 18:40 Terminal Oil BC Eesti Maavara/Baltic Agro Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
074 K 08.01.2020 19:45 Tartu Ülikooli Korvpallikool KK Viimsi Tartu, TÜ sph Põhiturniir
078 N 09.01.2020 20:30 Keila Korvpallikool Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Keila Tervisekeskus Põhiturniir
084 E 13.01.2020 Terminal Oil Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
083 T 14.01.2020 19:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK KK Viimsi Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
082 T 14.01.2020 20:30 Keila Korvpallikool KA Tallinna Kalev Keila Tervisekeskus Põhiturniir
081 N 16.01.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu Ülikooli Korvpallikool Jüri Spordihoone Põhiturniir
010 N 16.01.2020 20:30 KA Tallinna Kalev Keila Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
080 R 17.01.2020 19:00 Rapla Korvpallikool Tartu Kalevi Palliklubi Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
079 R 17.01.2020 19:30 Alutaguse KK BC Eesti Maavara/Baltic Agro Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
087 E 20.01.2020 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
089 E 20.01.2020 Võrumaa Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
090 E 20.01.2020 Terminal Oil Iisaku Gümnaasium/RHKK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
085 T 21.01.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Alutaguse KK Tartu Korvpallikool Põhiturniir
088 K 22.01.2020 19:00 KK Viimsi Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Karulaugu spk (väike väljak) Põhiturniir
086 K 22.01.2020 20:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Tartu Ülikooli Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
094 E 27.01.2020 Rapla Korvpallikool Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
096 E 27.01.2020 Keila Korvpallikool Iisaku Gümnaasium/RHKK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
092 T 28.01.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi KA Tallinna Kalev Tartu Korvpallikool Põhiturniir
091 K 29.01.2020 19:30 Alutaguse KK Tartu Ülikooli Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
093 K 29.01.2020 19:30 BC Eesti Maavara/Baltic Agro KK Viimsi Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
095 N 30.01.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Terminal Oil Jüri Spordihoone Põhiturniir
098 E 03.02.2020 KA Tallinna Kalev Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
101 E 03.02.2020 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
100 T 04.02.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu Korvpallikool Põhiturniir
097 K 05.02.2020 19:30 Alutaguse KK KK Viimsi Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
099 N 06.02.2020 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Terminal Oil Tartu, TÜ sph Põhiturniir
102 R 07.02.2020 19:00 Rapla Korvpallikool Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
103 E 10.02.2020 Võrumaa Alutaguse KK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
105 E 10.02.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK KA Tallinna Kalev *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
108 K 12.02.2020 18:30 Rapla Korvpallikool BC Eesti Maavara/Baltic Agro Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
104 K 12.02.2020 18:40 Terminal Oil KK Viimsi Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
107 N 13.02.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu Kalevi Palliklubi Jüri Spordihoone Põhiturniir
106 N 13.02.2020 20:30 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli Korvpallikool Keila Tervisekeskus Põhiturniir
109 E 17.02.2020 Alutaguse KK Terminal Oil *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 10. detsember
Algis Liblik (36)
Heiko Mander (32)
Homme, 11. detsember
Hannes Arge (30)
Indrek Kaarmäe (37)
Kristjan Kitsing (29)
Marko Laanemets (37)
Veiko Möller (37)
Meelis Raiend (38)
Sulge

Ülekanded