ONLINE mängud
Audentese SK
BC Kalev II
BC Narva
BC Rapla
BC Viljandi/telliauto.ee
Eesti Maaülikool II/Ülenurme
Haabersti SK
Haapsalu Korvpallikool
Keila Korvpallikool
KK HITO/BC Karjamaa
KK Paulus/Pärnu Mets
KK Rae Koss/Hansaviimistlus
KK Viimsi/Kesklinna KK
Orissaare Träx
Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK
RSK Tarvas
Tallinna Kalev/TLÜ II
Terminal Oil
TTÜ KK II
Valga Kutseõppekeskus
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
474 E 11.12.2017 19:35 BC Kalev II 70:72 BC Narva Tallinn, Kristiine PMM Vahegrupp
401 E 11.12.2017 20:15 TTÜ KK II 82:73 BC Rapla Tallinn, TTÜ Spordihoone Vahegrupp
472 P 10.12.2017 17:00 BC Narva 72:71 Eesti Maaülikool II/Ülenurme Narva, Energia SK Vahegrupp
412 R 08.12.2017 19:00 RSK Tarvas 85:62 BC Viljandi/telliauto.ee Rakvere Spordihall Vahegrupp
441 R 08.12.2017 20:00 Audentese SK 77:104 Orissaare Träx Tallinn, Audentese Spordikeskus Vahegrupp
034 K 06.12.2017 18:30 Valga Kutseõppekeskus 84:96 Eesti Maaülikool II/Ülenurme Kuldre kool Põhiturniir
035 E 04.12.2017 00:00 Valga Kutseõppekeskus 0:20 BC Viljandi/telliauto.ee Põhiturniir
029 R 01.12.2017 20:00 BC Viljandi/telliauto.ee 90:63 Valga Kutseõppekeskus Viljandi Kesklinna Kooli võimla Põhiturniir
026 K 29.11.2017 18:30 Valga Kutseõppekeskus 69:121 Terminal Oil Kuldre kool Põhiturniir
021 T 28.11.2017 20:15 KK Paulus/Pärnu Mets 103:80 BC Rapla Pauluse spordihall Põhiturniir
047 P 26.11.2017 16:45 Haabersti SK 95:91 KK Viimsi/Kesklinna KK Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
060 R 24.11.2017 17:45 Audentese SK 106:94 BC Kalev II Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
023 R 24.11.2017 19:30 Haapsalu Korvpallikool 91:82 KK Paulus/Pärnu Mets Haapsalu spordihoone Põhiturniir
033 R 24.11.2017 20:00 BC Viljandi/telliauto.ee 81:67 Terminal Oil Viljandi Kesklinna Kooli võimla Põhiturniir
048 N 23.11.2017 19:30 KK Rae Koss/Hansaviimistlus 62:70 Tallinna Kalev/TLÜ II Jüri Spordihoone Põhiturniir
059 N 23.11.2017 20:30 Keila Korvpallikool 83:91 TTÜ KK II Keila Tervisekeskus Põhiturniir
028 K 22.11.2017 18:30 Eesti Maaülikool II/Ülenurme 105:62 Valga Kutseõppekeskus Ülenurme Gümn. sph Põhiturniir
044 K 22.11.2017 20:15 Tallinna Kalev/TLÜ II 74:69 Haabersti SK Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
006 R 17.11.2017 19:00 RSK Tarvas 93:82 Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK Rakvere Spordihall Põhiturniir
031 R 17.11.2017 19:00 Eesti Maaülikool II/Ülenurme 77:80 BC Viljandi/telliauto.ee Ülenurme Gümn. sph Põhiturniir
022 R 17.11.2017 19:30 Haapsalu Korvpallikool 52:59 Orissaare Träx Haapsalu spordihoone Põhiturniir
011 R 17.11.2017 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 87:83 BC Narva Jõhvi Spordihall Põhiturniir
043 N 16.11.2017 19:30 KK Rae Koss/Hansaviimistlus 68:84 KK Viimsi/Kesklinna KK Jüri Spordihoone Põhiturniir
015 K 15.11.2017 18:30 BC Rapla 79:71 KK Paulus/Pärnu Mets Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
020 T 14.11.2017 20:15 BC Rapla 70:64 Haapsalu Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
032 E 13.11.2017 18:35 Terminal Oil 99:75 Valga Kutseõppekeskus Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
009 P 12.11.2017 18:00 BC Narva 67:77 RSK Tarvas Narva, Energia SK Põhiturniir
045 L 11.11.2017 16:00 KK Viimsi/Kesklinna KK 61:96 Tallinna Kalev/TLÜ II Viimsi Kooli spordihoone Põhiturniir
024 L 11.11.2017 18:00 Orissaare Träx 70:90 BC Rapla Orissaare Spordihoone Põhiturniir
046 R 10.11.2017 19:45 Haabersti SK 78:68 KK Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinna Järveotsa Gümn Põhiturniir
010 R 10.11.2017 20:00 KK HITO/BC Karjamaa 62:74 Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK Jõhvi Spordihall Põhiturniir
058 N 09.11.2017 20:30 Keila Korvpallikool 96:66 Audentese SK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
036 K 08.11.2017 18:00 Eesti Maaülikool II/Ülenurme 67:66 Terminal Oil Ülenurme Gümn. sph Põhiturniir
057 E 06.11.2017 20:15 TTÜ KK II 79:84 BC Kalev II Tallinn, TTÜ Spordihoone Põhiturniir
055 R 03.11.2017 17:45 Audentese SK 51:96 TTÜ KK II Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
008 R 03.11.2017 19:00 RSK Tarvas 91:73 KK HITO/BC Karjamaa Rakvere Spordihall Põhiturniir
019 R 03.11.2017 19:15 Orissaare Träx 81:95 KK Paulus/Pärnu Mets Orissaare Spordihoone Põhiturniir
007 R 03.11.2017 20:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK 86:68 BC Narva Jõhvi Spordihall Põhiturniir
056 N 02.11.2017 19:15 BC Kalev II 66:87 Keila Korvpallikool Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
017 T 31.10.2017 20:00 KK Paulus/Pärnu Mets 104:62 Haapsalu Korvpallikool Pauluse spordihall Põhiturniir
005 P 29.10.2017 17:00 BC Narva 70:67 KK HITO/BC Karjamaa Narva, Energia SK Põhiturniir
041 P 29.10.2017 17:00 KK Viimsi/Kesklinna KK 87:92 Haabersti SK Viimsi Kooli spordihoone Põhiturniir
054 N 26.10.2017 19:15 BC Kalev II 72:54 Audentese SK Tallinn, Kristiine PMM Põhiturniir
027 K 25.10.2017 18:35 Terminal Oil 70:87 BC Viljandi/telliauto.ee Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
042 K 25.10.2017 20:15 Tallinna Kalev/TLÜ II 73:64 KK Rae Koss/Hansaviimistlus Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
012 P 22.10.2017 17:45 Reinar Halliku Korvpallikool/Jõhvi SK 61:74 RSK Tarvas Jõhvi Spordihall Põhiturniir
016 L 21.10.2017 18:00 Orissaare Träx 88:84 Haapsalu Korvpallikool Orissaare Spordihoone Põhiturniir
052 R 20.10.2017 17:45 Audentese SK 75:110 Keila Korvpallikool Tallinn, Audentese Spordikeskus Põhiturniir
039 K 18.10.2017 20:15 Tallinna Kalev/TLÜ II 83:66 KK Viimsi/Kesklinna KK Tallinn, TLÜ pms. Põhiturniir
018 T 17.10.2017 20:15 BC Rapla 75:68 Orissaare Träx Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Eesti-Läti Ühisliiga ja Naiste meistriliiga
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Apollo Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Artiklid ja intervjuud
Videoarhiiv
Ajakiri BASKETBALL
Pood
Rahvaliiga
Sünnipäevad
Täna, 13. detsember
Heino Enden (58)
Villu Kask (46)
Toomas Metsalu (40)
Aime Raudsik (83)
Homme, 14. detsember
Rene Kundla (42)
Silver Kuuba (43)
Mari Vaikmaa (74)
Sulge

Ülekanded