ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
123 K 11.03.2020 18:30 Terminal Oil 94:104 Rapla Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
126 T 10.03.2020 20:00 Tartu Ülikooli Korvpallikool 96:77 KA Tallinna Kalev Tartu, TÜ sph (roheline saal) Põhiturniir
124 E 09.03.2020 19:30 Võrumaa 75:76 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Parksepa Keskkooli spordihoone Põhiturniir
118 L 07.03.2020 19:00 KK Viimsi 67:75 Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
119 R 06.03.2020 19:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro 94:82 KA Tallinna Kalev Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
115 N 05.03.2020 18:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK 63:91 Alutaguse KK Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
117 N 05.03.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc 89:81 Võrumaa Jüri Spordihoone Põhiturniir
116 N 05.03.2020 20:30 Keila Korvpallikool 86:77 Terminal Oil Keila Tervisekeskus Põhiturniir
120 T 03.03.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi 79:99 Tartu Ülikooli Korvpallikool Turu tn spordihoone Põhiturniir
109 R 28.02.2020 19:30 Alutaguse KK 77:103 Terminal Oil Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
127 N 27.02.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc 75:69 Alutaguse KK Jüri Spordihoone Põhiturniir
111 L 22.02.2020 19:00 KK Viimsi 57:76 Keila Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
113 N 20.02.2020 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool 104:82 Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
112 N 20.02.2020 20:30 KA Tallinna Kalev 78:97 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
114 T 18.02.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi 77:84 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Turu tn spordihoone Põhiturniir
110 E 17.02.2020 19:00 Võrumaa 71:66 Iisaku Gümnaasium/RHKK Parksepa Keskkooli spordihoone Põhiturniir
107 N 13.02.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc 117:56 Tartu Kalevi Palliklubi Jüri Spordihoone Põhiturniir
104 K 12.02.2020 18:30 Terminal Oil 85:76 KK Viimsi Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
108 K 12.02.2020 18:30 Rapla Korvpallikool 87:95 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
105 T 11.02.2020 19:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK 70:74 KA Tallinna Kalev Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
103 E 10.02.2020 19:00 Võrumaa 90:59 Alutaguse KK Parksepa Keskkooli spordihoone Põhiturniir
102 R 07.02.2020 19:00 Rapla Korvpallikool 68:84 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
101 R 07.02.2020 19:30 BC Eesti Maavara/Baltic Agro 97:78 Keila Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
099 N 06.02.2020 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool 80:94 Terminal Oil Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
098 N 06.02.2020 20:30 KA Tallinna Kalev 67:73 Võrumaa Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
097 K 05.02.2020 19:30 Alutaguse KK 84:68 KK Viimsi Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
100 T 04.02.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi 90:82 Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu Korvpallikool Põhiturniir
095 N 30.01.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc 82:67 Terminal Oil Jüri Spordihoone Põhiturniir
096 N 30.01.2020 20:30 Keila Korvpallikool 103:34 Iisaku Gümnaasium/RHKK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
094 K 29.01.2020 18:30 Rapla Korvpallikool 83:77 Võrumaa Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
091 K 29.01.2020 19:30 Alutaguse KK 79:60 Tartu Ülikooli Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
093 K 29.01.2020 19:30 BC Eesti Maavara/Baltic Agro 94:70 KK Viimsi Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
092 T 28.01.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi 84:75 KA Tallinna Kalev Tartu Korvpallikool Põhiturniir
087 N 23.01.2020 20:30 KA Tallinna Kalev 88:70 Rapla Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
090 K 22.01.2020 18:30 Terminal Oil 92:76 Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
088 K 22.01.2020 19:00 KK Viimsi 72:84 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Karulaugu spk (väike väljak) Põhiturniir
086 K 22.01.2020 20:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro 88:65 Tartu Ülikooli Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
085 T 21.01.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi 69:83 Alutaguse KK Tartu Korvpallikool Põhiturniir
089 E 20.01.2020 19:00 Võrumaa 84:97 Keila Korvpallikool Parksepa Keskkooli spordihoone Põhiturniir
080 R 17.01.2020 19:00 Rapla Korvpallikool 101:73 Tartu Kalevi Palliklubi Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
079 R 17.01.2020 19:30 Alutaguse KK 85:78 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
081 N 16.01.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc 95:90 Tartu Ülikooli Korvpallikool Jüri Spordihoone Põhiturniir
010 N 16.01.2020 20:30 KA Tallinna Kalev 80:95 Keila Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
084 K 15.01.2020 18:30 Terminal Oil 55:84 Võrumaa Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
083 T 14.01.2020 19:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK 50:85 KK Viimsi Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
082 T 14.01.2020 20:30 Keila Korvpallikool 84:90 KA Tallinna Kalev Keila Tervisekeskus Põhiturniir
073 N 09.01.2020 20:30 KA Tallinna Kalev 55:74 Alutaguse KK Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
078 N 09.01.2020 20:30 Keila Korvpallikool 89:83 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Keila Tervisekeskus Põhiturniir
076 K 08.01.2020 18:40 Terminal Oil 78:80 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
075 K 08.01.2020 19:00 Võrumaa 117:76 Tartu Kalevi Palliklubi Kuldre kool Põhiturniir
 
1  2  3
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
PAF korvpalli e-liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 28. mai
Helen Austa (40)
Henrik Herman (36)
Reigo Kimmel (40)
Tiit Saluveer (70)
Greeta Üprus (26)
Homme, 29. mai
Harri Ausmaa (29)
Joosep Heinla (18)
Tauri Raja (37)
Priit Roosimägi (38)
Triin Teppo (30)
Veljo Vares (39)
Sulge

Ülekanded