ONLINE mängud
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Haapsalu
Jõgeva VSK
Keila Korvpallikool II
KK ASKUS
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi
Rae Koss/Rae Spordikool
Rapla Korvpallikool
Tartu Ülikool Terminal Oil
Võrumaa
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
076 N 03.02.2022 19:30 Tartu Ülikool Terminal Oil Keila Korvpallikool II Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
077 R 04.02.2022 17:30 Rae Koss/Rae Spordikool BC Viljandi vald/Eesti Maavara Jüri Spordihoone Põhiturniir
079 R 04.02.2022 19:00 Jõgeva VSK KK Viimsi Kuremaa ujula spordihoone Põhiturniir
080 L 05.02.2022 14:00 KK ASKUS Rapla Korvpallikool Hiiumaa Spordikeskus Põhiturniir
081 K 09.02.2022 Keila Korvpallikool II KK Viimsi Põhiturniir
082 R 11.02.2022 17:30 Rae Koss/Rae Spordikool Haapsalu Jüri Spordihoone Põhiturniir
083 R 11.02.2022 19:30 BC Viljandi vald/Eesti Maavara KK ASKUS Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
084 R 11.02.2022 19:30 Tartu Ülikool Terminal Oil Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
085 R 11.02.2022 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Jõgeva VSK Jõhvi Spordihall Põhiturniir
087 R 18.02.2022 19:00 Rae Koss/Rae Spordikool Keila Korvpallikool II Jüri Spordihoone Põhiturniir
088 R 18.02.2022 19:00 Jõgeva VSK Rapla Korvpallikool Kuremaa ujula spordihoone Põhiturniir
038 R 18.02.2022 20:00 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi Jõhvi Spordihall Põhiturniir
075 L 19.02.2022 16:30 Haapsalu Tartu Ülikool Terminal Oil Haapsalu Wiedemanni sph Põhiturniir
099 P 20.02.2022 12:30 KK ASKUS Tartu Ülikool Terminal Oil Hiiumaa Spordikeskus Põhiturniir
092 K 23.02.2022 Keila Korvpallikool II Jõgeva VSK Põhiturniir
095 R 25.02.2022 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Haapsalu Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
094 R 25.02.2022 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Tartu Ülikool Terminal Oil Jõhvi Spordihall Põhiturniir
091 N 03.03.2022 19:30 KK Viimsi Rae Koss/Rae Spordikool Forus spk Viimsi (väike väljak) Põhiturniir
096 N 10.03.2022 18:15 Rapla Korvpallikool KK HITO/BC Karjamaa Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
098 R 11.03.2022 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara KK Viimsi Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
100 L 12.03.2022 14:00 Haapsalu Jõgeva VSK Haapsalu Wiedemanni sph Põhiturniir
102 K 16.03.2022 Keila Korvpallikool II BC Viljandi vald/Eesti Maavara Põhiturniir
101 N 17.03.2022 19:30 KK Viimsi Haapsalu Forus spk Viimsi (väike väljak) Põhiturniir
103 R 18.03.2022 17:30 Rae Koss/Rae Spordikool Rapla Korvpallikool Jüri Spordihoone Põhiturniir
104 R 18.03.2022 19:00 Jõgeva VSK KK ASKUS Kuremaa ujula spordihoone Põhiturniir
106 R 25.03.2022 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Rapla Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
109 L 26.03.2022 14:00 Haapsalu KK HITO/BC Karjamaa Haapsalu Wiedemanni sph Põhiturniir
110 L 26.03.2022 14:00 KK ASKUS Keila Korvpallikool II Hiiumaa Spordikeskus Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (20)
Laura Noor (27)
Allar Raamat (35)
Liina Reinup (53)
Tiiu Ring-Krumm (74)
Jaak Salumets (73)
Mart Sooberg (44)
Kristin Õispuu (20)
Sulge

Ülekanded