ONLINE mängud
Alutaguse KK
BC Eesti Maavara/Baltic Agro
Iisaku Gümnaasium/RHKK
KA Tallinna Kalev
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc
Rapla Korvpallikool
Tartu Kalevi Palliklubi
Tartu Ülikooli Korvpallikool
Terminal Oil
Võrumaa
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
085 T 21.01.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Alutaguse KK Tartu Korvpallikool Põhiturniir
090 K 22.01.2020 18:30 Terminal Oil Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
088 K 22.01.2020 19:00 KK Viimsi Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Karulaugu spk (väike väljak) Põhiturniir
086 K 22.01.2020 20:00 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Tartu Ülikooli Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
087 N 23.01.2020 20:30 KA Tallinna Kalev Rapla Korvpallikool Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
092 T 28.01.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi KA Tallinna Kalev Tartu Korvpallikool Põhiturniir
094 K 29.01.2020 18:30 Rapla Korvpallikool Võrumaa Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
091 K 29.01.2020 19:30 Alutaguse KK Tartu Ülikooli Korvpallikool Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
093 K 29.01.2020 19:30 BC Eesti Maavara/Baltic Agro KK Viimsi Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
095 N 30.01.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Terminal Oil Jüri Spordihoone Põhiturniir
096 N 30.01.2020 20:30 Keila Korvpallikool Iisaku Gümnaasium/RHKK Keila Tervisekeskus Põhiturniir
100 T 04.02.2020 20:00 Tartu Kalevi Palliklubi Iisaku Gümnaasium/RHKK Tartu Korvpallikool Põhiturniir
097 K 05.02.2020 19:30 Alutaguse KK KK Viimsi Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
099 N 06.02.2020 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Terminal Oil Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
098 N 06.02.2020 20:30 KA Tallinna Kalev Võrumaa Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
102 R 07.02.2020 19:00 Rapla Korvpallikool Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
101 R 07.02.2020 19:30 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Keila Korvpallikool Kolga-Jaani Põhikool Põhiturniir
103 E 10.02.2020 Võrumaa Alutaguse KK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
105 T 11.02.2020 19:00 Iisaku Gümnaasium/RHKK KA Tallinna Kalev Iisaku Gümnaasium Põhiturniir
104 K 12.02.2020 18:30 Terminal Oil KK Viimsi Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
108 K 12.02.2020 18:30 Rapla Korvpallikool BC Eesti Maavara/Baltic Agro Rapla, Sadolin Spordihoone Põhiturniir
107 N 13.02.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tartu Kalevi Palliklubi Jüri Spordihoone Põhiturniir
106 N 13.02.2020 20:30 Keila Korvpallikool Tartu Ülikooli Korvpallikool Keila Tervisekeskus Põhiturniir
109 E 17.02.2020 Alutaguse KK Terminal Oil *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
110 E 17.02.2020 Võrumaa Iisaku Gümnaasium/RHKK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
114 E 17.02.2020 Tartu Kalevi Palliklubi BC Eesti Maavara/Baltic Agro *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
113 N 20.02.2020 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool Rapla Korvpallikool Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
112 N 20.02.2020 20:30 KA Tallinna Kalev Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
111 L 22.02.2020 19:00 KK Viimsi Keila Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
127 N 27.02.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Alutaguse KK Jüri Spordihoone Põhiturniir
115 E 02.03.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK Alutaguse KK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
116 E 02.03.2020 Keila Korvpallikool Terminal Oil *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
119 E 02.03.2020 BC Eesti Maavara/Baltic Agro KA Tallinna Kalev *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
120 E 02.03.2020 Tartu Kalevi Palliklubi Tartu Ülikooli Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
117 N 05.03.2020 20:00 Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc Võrumaa Jüri Spordihoone Põhiturniir
118 L 07.03.2020 19:45 KK Viimsi Rapla Korvpallikool Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
121 E 09.03.2020 Alutaguse KK Keila Korvpallikool *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
122 E 09.03.2020 Iisaku Gümnaasium/RHKK Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
124 E 09.03.2020 Võrumaa BC Eesti Maavara/Baltic Agro *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
123 K 11.03.2020 18:30 Terminal Oil Rapla Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
126 R 13.03.2020 19:30 Tartu Ülikooli Korvpallikool KA Tallinna Kalev Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
125 L 14.03.2020 19:00 KK Viimsi Tartu Kalevi Palliklubi Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
129 E 16.03.2020 BC Eesti Maavara/Baltic Agro Iisaku Gümnaasium/RHKK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
130 E 16.03.2020 Tartu Kalevi Palliklubi Terminal Oil *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
131 E 16.03.2020 Tartu Ülikooli Korvpallikool Võrumaa *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
132 T 17.03.2020 19:00 KA Tallinna Kalev KK Viimsi Tallinna Õismäe Vene Lütseum Põhiturniir
128 R 20.03.2020 19:30 Rapla Korvpallikool Keila Korvpallikool Rapla, Sadolin sph (väike väljak) Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (46)
Martin Dorbek (29)
Madis Külaots (33)
Ib Lamp (73)
Markkus Mõttus (17)
Andre Treier (17)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (34)
Vjatšeslav Botškarjov (43)
Tatjana Drozdova (20)
Kalle Kollin (50)
Laina Mesila-Kaarmann (33)
Sulge

Ülekanded