ONLINE mängud
Audentese SK/Tallinna Ülikool
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi II
KK Viimsi/Sportland
Kose
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Reinar Halliku Korvpallikool
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev
TalTech/OPTIBET
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikool/Eviko
TSA Kalev

Tom Kaldre

Sünniaeg 27.06.1998
Pikkus 1.85
Positsioon 1
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

AVIS UTILITAS RAPLA (Korvpalli Meistriliiga)
Rapla Korvpallikool (Meeste II liiga)
AVIS UTILITAS RAPLA (Meeste karikas)
AVIS UTILITAS RAPLA (Estonian-Latvian Basketball League)
2020/2021, Korvpalli Meistriliiga, AVIS UTILITAS RAPLA
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km723.073.001.002.711.141.291.141.710.862.573.862.861.571.570.291.576.57
pt sm716221719898126182720111121146
p-o km1128.245.552.553.451.731.270.912.270.913.183.913.272.091.000.182.1811.18
p-o sm1131161283819141025103543362311224123
kh km1826.234.561.943.171.501.281.002.060.892.943.893.111.891.220.221.949.39
kh sm1847282355727231837165370563422435169
2020/2021, Meeste karikas, AVIS UTILITAS RAPLA
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km413.792.250.752.751.250.000.002.500.503.001.001.500.250.750.000.255.25
p-o sm45593115001021246130121
kh km413.792.250.752.751.250.000.002.500.503.001.001.500.250.750.000.255.25
kh sm45593115001021246130121
2020/2021, Estonian-Latvian Basketball League, AVIS UTILITAS RAPLA
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km2420.523.171.331.960.381.381.131.540.542.082.172.711.711.040.081.714.92
pt sm244927632479332737135052654125241118
ft km322.983.671.003.001.000.000.001.330.001.331.673.330.670.670.001.675.00
ft sm3691139300404510220515
kh km2720.793.221.302.070.441.221.001.520.482.002.112.781.591.000.071.704.93
kh sm2756187355612332741135457754327246133
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (20)
Laura Noor (27)
Allar Raamat (35)
Liina Reinup (53)
Tiiu Ring-Krumm (74)
Jaak Salumets (73)
Mart Sooberg (44)
Kristin Õispuu (20)
Sulge

Ülekanded