ONLINE mängud
Audentese SK/Tallinna Ülikool
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi II
KK Viimsi/Sportland
Kose
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Reinar Halliku Korvpallikool
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev
TalTech/OPTIBET
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikool/Eviko
TSA Kalev

Kaivo Pullisaar

Sünniaeg 19.05.1988
Pikkus 1.88
Positsioon 2
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

BC Estiko/Septicum (Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon)
BC Estiko/Septicum (Rahvaliiga finaal)
Räpina Spordikool (Põlvamaa MV)
2021/2022, Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon, BC Estiko/Septicum
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km730.235.432.437.293.005.144.436.431.578.003.431.714.571.000.143.5718.29
pt sm72123817512136314511562412327125128
p-o km236.4412.508.509.504.501.001.0012.500.5013.006.001.002.500.500.004.0031.50
p-o sm27325171992225126122510863
ft km134.334.001.009.004.003.003.003.000.003.001.002.007.001.000.004.0017.00
ft sm13441943330312710417
kh km1031.886.703.507.903.404.103.607.301.208.503.701.604.400.900.103.7020.80
kh sm103196735793441367312853716449137208
2021/2022, Rahvaliiga finaal, BC Estiko/Septicum
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km138.306.003.0018.009.006.006.006.003.009.002.002.007.001.001.004.0039.00
p-o sm138631896663922711439
ft km126.922.001.000.000.002.001.001.000.001.003.000.003.000.000.001.003.00
ft sm1272100211013030013
kh km232.614.002.009.004.504.003.503.501.505.002.501.005.000.500.502.5021.00
kh sm26584189877310521011542
2021/2022, Põlvamaa MV, Räpina Spordikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
ft km228.155.002.506.002.500.000.001.501.002.502.000.000.501.501.502.5012.50
ft sm2561051250032540133525
kh km228.155.002.506.002.500.000.001.501.002.502.000.000.501.501.502.5012.50
kh sm2561051250032540133525
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 27. mai
Henry Aimre (30)
Aleksander Oliver Hint (22)
Taavi Hämarsalu (33)
Kasper Suurorg (20)
Homme, 28. mai
Helen Austa (42)
Henrik Herman (38)
Reigo Kimmel (42)
Tiit Saluveer (72)
Greeta Üprus (28)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa