ONLINE mängud
Audentese SK/Tallinna Ülikool
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi II
KK Viimsi/Sportland
Kose
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Reinar Halliku Korvpallikool
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev
TalTech/OPTIBET
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikool/Eviko
TSA Kalev

Martin Paasoja

Sünniaeg 04.01.1993
Pikkus 1.91
Positsioon 2
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Korvpalliklubi Pärnu (Korvpalli Meistriliiga)
KK Pärnu II (Meeste I liiga)
Korvpalliklubi Pärnu (A-klassi noormeeste mv)
Eesti (PU18 Balti Matsh)
2011/2012, Korvpalli Meistriliiga, Korvpalliklubi Pärnu
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km328.238.332.003.000.673.332.672.332.004.331.002.672.332.330.002.338.67
pt sm38525692108761338770726
kh km328.238.332.003.000.673.332.672.332.004.331.002.672.332.330.002.338.67
kh sm38525692108761338770726
2011/2012, Meeste I liiga, KK Pärnu II
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km237.489.002.504.002.507.004.506.002.508.503.004.006.502.500.505.5017.00
pt sm27518585149125176813511134
kh km237.489.002.504.002.507.004.506.002.508.503.004.006.502.500.505.5017.00
kh sm27518585149125176813511134
2011/2012, A-klassi noormeeste mv, Korvpalliklubi Pärnu
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
vg km30.020.000.000.000.002.671.000.000.000.000.003.000.000.000.000.007.67
vg sm3000008300009000023
kh km30.020.000.000.000.002.671.000.000.000.000.003.000.000.000.000.007.67
kh sm3000008300009000023
2011/2012, PU18 Balti Matsh, Eesti
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km220.9611.505.001.000.003.001.502.003.005.002.504.003.504.000.503.5011.50
pt sm24223102063461058781723
kh km220.9611.505.001.000.003.001.502.003.005.002.504.003.504.000.503.5011.50
kh sm24223102063461058781723
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 11. august
Anete-Elisabeth Adler (19)
Viktor Dergatšov (65)
Timo Ilves (36)
Pille-Riin Tammik (39)
Marek Viik (53)
Homme, 12. august
Kristi Kallassalu (44)
Taavi Kangur (48)
Mare Krutta Nõmmik (59)
Mihkel Kurg (35)
Priit Pihelgas (48)
Nikolai Porhun (47)
Igor Solomkin (64)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

IK 100 - turniir + konverents