ONLINE mängud
Audentese SK/Tallinna Ülikool
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi II
KK Viimsi/Sportland
Kose
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Reinar Halliku Korvpallikool
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev
TalTech/OPTIBET
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikool/Eviko
TSA Kalev

Rasmus Jakk

Sünniaeg 12.12.2005
Pikkus 1.86
Positsioon 2
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

AVIS UTILITAS RAPLA (Korvpalli Meistriliiga)
Rapla Korvpallikool (Meeste II liiga)
AVIS UTILITAS RAPLA (Meeste karikas)
Rapla Korvpallikool (PU18-klassi EMV)
Rapla Korvpallikool (PU18-klassi karikas)
AVIS UTILITAS RAPLA (Estonian-Latvian Basketball League)
2021/2022, Meeste II liiga, Rapla Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km620.023.331.672.170.331.831.502.000.672.671.172.671.330.830.002.005.83
pt sm61202010132119124167168501235
kh km620.023.331.672.170.331.831.502.000.672.671.172.671.330.830.002.005.83
kh sm61202010132119124167168501235
2021/2022, Meeste karikas, AVIS UTILITAS RAPLA
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km12.500.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.00
p-o sm130000000000000000
kh km12.500.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.000.00
kh sm130000000000000000
2021/2022, PU18-klassi EMV, Rapla Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km222.639.004.502.500.500.500.502.002.504.500.503.501.000.000.502.0011.00
pt sm245189511145917201422
vg km218.454.503.002.500.500.000.003.501.505.001.002.000.500.500.001.507.50
vg sm237965100731024110315
kh km420.546.753.752.500.500.250.252.752.004.750.752.750.750.250.251.759.25
kh sm48227151021111819311311737
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 27. november
Andres Annok (62)
Veiko Jurkatamm (55)
Homme, 28. november
Ardo Krass (34)
Aldo Maksimov (49)
Mihkel Niine (34)
Merilyn Närep (23)
Priit Pärnala (33)
Raido Villers (39)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Men NT | NOV '21