ONLINE mängud
Audentese SK/Tallinna Ülikool
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi II
KK Viimsi/Sportland
Kose
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Reinar Halliku Korvpallikool
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev
TalTech/OPTIBET
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikool/Eviko
TSA Kalev
BC Kalev/Cramo1918191773
Tartu Ülikool Maks & Moorits1220143682
P 19.12.2021 19:45, Tartu, TÜ sph (sinine saal)
BC Kalev/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Melson, Silas *137:513/72/72/21239003441413
1Lewis, Jequan *128:310/23/72/3202201244117
4Silins, Ojars311:470/00/50/02021010000-1
6Vitols, Marcis106:190/10/00/000020001000
8Kurbas, Tanel312:083/41/31/2112010111108
13Hermet, Kregor409:530/10/02/210100002121
14Kangur, Kristjan400:000/00/00/000000000000
15Berry, Davion207:180/00/10/010100000000
20Nurger, Rauno511:213/50/02/220200111188
21Murphy, Kamari *526:570/20/02/480821233328
22Dorbek, Martin *221:110/10/00/011231012103
33Kitsing, Kristjan *426:447/73/63/32240101212625
KOKKU20016/309/2914/182583319451320167372
%53.3%31%77.8%
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Rosenthal, Märt *237:085/130/19/1041562032111926
3Elksnis, Edmunds128:151/13/70/2202200043118
5Eelmäe, Hendrik *332:173/42/33/44374003521516
10Kivi, Robin204:140/00/00/000000000000
15Drungilas, Adomas *434:522/33/70/07182310311319
21Sepp, Kaspar *403:060/00/10/000001000000
23Wembi, Emmanuel521:094/40/03/33250001121116
25Bearden, Lamonte *113:402/40/20/020222032141
28Jürgenstein, Joonas Anton100:000/00/00/000000000000
31Suurorg, Oliver108:240/10/20/00000001000-4
33Saal, Patrik416:550/13/60/010110100098
45Peemot, Patrik300:000/00/00/000000000000
KOKKU20017/3111/2915/192683417821117208290
%54.8%37.9%78.9%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Aeg P 19.12.2021 19:45
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (48)
Martin Dorbek (31)
Ib Lamp (75)
Markkus Mõttus (19)
Andre Treier (19)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine