ONLINE mängud
Audentese SK/Tallinna Ülikool
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi II
KK Viimsi/Sportland
Kose
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Reinar Halliku Korvpallikool
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev
TalTech/OPTIBET
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikool/Eviko
TSA Kalev
Tartu Ülikool Maks & Moorits2913182888
TalTech/OPTIBET2721131071
L 18.12.2021 19:45, Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Rosenthal, Märt *225:452/71/22/2404610245913
3Elksnis, Edmunds122:083/43/50/13033102221516
5Eelmäe, Hendrik *325:202/31/43/62134300351014
10Kivi, Robin218:560/02/30/020231012068
15Drungilas, Adomas *433:293/33/60/04043102111518
21Sepp, Kaspar *414:333/30/00/200000022262
23Wembi, Emmanuel523:324/50/06/873100122351424
25Bearden, Lamonte *121:322/51/23/40004000131011
28Jürgenstein, Joonas Anton100:000/00/00/000000000000
31Suurorg, Oliver114:450/11/30/020220002032
33Saal, Patrik400:000/00/00/000000000000
45Peemot, Patrik300:000/00/00/000000000000
KOKKU20019/3112/2514/2330535258213202388108
%61.3%48%60.9%
TalTech/OPTIBET
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Keedus, Erik320:110/12/60/021320003063
2Jurkatamm, Mikk *229:100/33/113/44151303381210
5Sokk, Tanel114:343/30/10/010111022064
6Metsalu, Oliver *323:461/21/30/003320015051
7Sokk, Sten *128:431/22/90/032520042384
12Raadik, Toomas *425:241/32/24/46281010341221
14Ilves, Gregor117:152/51/40/051601021175
15Pehka, Ran Andre *122:441/31/40/011230001256
18Kajupank, Indrek418:131/32/42/3112100132106
32Heinla, Joosep400:000/00/00/000000000000
34Lepp, Jaan Erik100:000/00/00/000000000000
KOKKU20010/2514/449/1123153813511323207160
%40%31.8%81.8%
Võistluspaik Tartu, TÜ sph (sinine saal)
Aeg L 18.12.2021 19:45
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (48)
Martin Dorbek (31)
Ib Lamp (75)
Markkus Mõttus (19)
Andre Treier (19)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine