ONLINE mängud
Audentese SK/Tallinna Ülikool
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi II
KK Viimsi/Sportland
Kose
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Reinar Halliku Korvpallikool
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev
TalTech/OPTIBET
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikool/Eviko
TSA Kalev
BC Torm142023360
G4S Noorteliiga1920201170
K 15.09.2021 19:15, Tallinn, Sõbra sph
BC Torm
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Kaljuveer, Karl-Künter422:083/60/21/215610013175
4Lüüs, Karl-Joosep *320:452/40/40/051611021245
5Vask, Jarek223:350/00/13/4011450223310
7Suurorg, Karl *334:182/90/01/250512141152
9Kiudsoo, Kristjan *121:481/24/90/03140103011411
10Jurno, Silver221:365/63/62/21011002142120
11Kask, Günther300:000/00/00/000000000000
13Arge, Hannes *120:260/20/11/41121203241-1
23Gutmann, Johannes304:060/00/00/030300010002
24Kales, Diederik William502:490/00/00/010110001001
69Värik, Raido00:000/00/00/000000000000
77Below, Maur *128:291/100/33/60001102455-10
KOKKU20014/397/2611/20251136111212115216045
%35.9%26.9%55%
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Kajari, Kristofer *226:183/51/70/062832043198
3Lindeberg, Meiko200:000/00/00/000000000000
6Sügis, Geir Hans201:450/00/00/00000002100-3
9Erm, Egert118:362/80/20/02130104214-6
10Herter, Edvard Marius306:220/00/10/01010000100-1
12Allik, Gregor *217:201/13/80/0202410452116
14Kõrvel, Jarko *329:295/91/31/23141203021413
23Arop, Birk Birger *428:033/40/31/2628331343713
26Mõttus, Markkus *427:271/30/03/69413220212516
33Trempi, Marten306:210/00/04/600000021342
34Parts, Kevin511:541/10/01/140400013134
65Kuimet, Sten Kaarel226:252/33/50/00004101001314
KOKKU20018/348/2910/17361349171212621157066
%52.9%27.6%58.8%
Võistluspaik Tallinn, Sõbra sph
Aeg K 15.09.2021 19:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 18. mai
Marek Aun (39)
Peep Jalakas (37)
Kaarel Koolman (34)
Valmo Kriisa (48)
Marii-Heleen Penu (26)
Indrek Ruut (49)
Madis Soodla (25)
Ivar Tulit (34)
Homme, 19. mai
Tarmo Hein (40)
Johan Kärp (50)
Andrus Lamp (62)
Tormi Niits (24)
Merilin Oidjärv (26)
Marii Pilv (30)
Kaivo Pullisaar (34)
Rando Reining (47)
Doris Reva (38)
Riho Rõõmus (44)
Sulge

Ülekanded