ONLINE mängud
Audentese SK/Tallinna Ülikool
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi II
KK Viimsi/Sportland
Kose
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Reinar Halliku Korvpallikool
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev
TalTech/OPTIBET
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikool/Eviko
TSA Kalev
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH1916202681
Eesti Maaülikool/Skarcon1817182477
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Küttis, Ralf *232:264/82/53/46285110231725
4Käbin, Norman *123:372/31/20/0415230432710
9Viilup, Sander *228:311/110/31/47290102363-2
13Raap, Rasmus215:331/21/30/011200002052
14Parve, Martin Otto *526:546/100/05/746102024461723
15Rattasepp, Rando100:000/00/00/000000000000
17Paloots, Karl-Gustav500:000/00/00/000000000000
21Andrei, Andres204:020/10/01/200010000111
31Aniste, Janar226:501/32/112/220231054210-2
32Reinart, Ken-Martti *328:307/80/13/32132101431719
41Valge, Risto413:371/20/02/211201101248
KOKKU20023/486/2517/2432185015841623258184
%47.9%24%70.8%
Eesti Maaülikool/Skarcon
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Mets, Lauri *321:002/21/40/001110011175
3Orumaa, Argo *226:541/43/80/0606420443119
6Vene, Egert304:250/10/00/00000000100-2
7Limberg, Marek406:121/10/00/011200001023
8Russak, Jaagup119:281/51/42/231462044478
10Lille, Randel Rainer300:000/00/00/000000000000
12Tambets, Ralf *325:422/21/50/523511004374
14Vogelainen, Jan Samuel420:063/61/21/2325100121108
15Laasik, Lennar512:440/10/00/040411001004
24Sammalkivi, Kevin *130:322/50/35/6426320133911
25Villers, Oliver102:520/10/00/00000000100-2
71Sellis, Ott *430:052/74/78/104260004382420
KOKKU20014/3511/3316/2530144417801725237768
%40%33.3%64%
Võistluspaik Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Aeg T 14.09.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 18. mai
Marek Aun (39)
Peep Jalakas (37)
Kaarel Koolman (34)
Valmo Kriisa (48)
Marii-Heleen Penu (26)
Indrek Ruut (49)
Madis Soodla (25)
Ivar Tulit (34)
Homme, 19. mai
Tarmo Hein (40)
Johan Kärp (50)
Andrus Lamp (62)
Tormi Niits (24)
Merilin Oidjärv (26)
Marii Pilv (30)
Kaivo Pullisaar (34)
Rando Reining (47)
Doris Reva (38)
Riho Rõõmus (44)
Sulge

Ülekanded