ONLINE mängud
Alexela/Mediq Eesti
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Ehton/Föönix
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Kose 2020
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Rapla Korvpallikool
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Terminal Oil
Tartu Kalev/Estiko2618312499
BC Viljandi vald/Eesti Maavara1117231970
K 16.09.2020 20:15, Turu tn spordihoone
Tartu Kalev/Estiko
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Doronin, Marek315:302/30/10/030331033043
2Kunts, Jano115:183/43/31/25054002351622
3Sellis, Ott414:372/30/31/201132011155
6Järvik, Marten *318:486/80/10/0000320240128
9Eichfuss, Timo *420:236/90/00/04150000001214
10Karja, Ken313:371/30/12/232510011146
11Liiv, Artur *519:503/50/03/611314103214922
18Toomsalu, Ott214:501/22/50/011230011086
19Leppik, Silver *220:231/20/30/0415420124210
22Russak, Joosep *214:303/43/50/02022103201512
33Ranna, Ervin417:251/21/31/211210001165
55Leetus, Taavi114:490/02/70/0303530110610
KOKKU20029/4511/328/143812503011317201699123
%64.4%34.4%57.1%
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Ruut, Hendrik221:240/23/64/4000010423136
6Meerits, Rauno *438:446/111/109/10141157504072438
7Tensing, Steven *132:393/52/72/2101120343147
11Piir, Aivar *27:130/30/80/01122103220-9
13Malts, Egert410:370/20/00/022400012100
14Paal, Joel00:000/00/00/000000000000
34Soodla, Madis *438:102/30/00/0347421311413
37Riives, Vaiko *331:135/131/52/23471322531511
77Kriisa, Valmo100:000/00/00/000000000000
KOKKU20016/397/3617/18261440151432016207066
%41%19.4%94.4%
Võistluspaik Turu tn spordihoone
Aeg K 16.09.2020 20:15
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 13. aprill
Silver Jurno (25)
Mihkel Reinsalu (57)
Homme, 14. aprill
Mai Arkman (57)
Alan Helm (37)
Elise Käit (30)
Stanislav Minitsh (34)
Sulge

Ülekanded