ONLINE mängud
Audentese SK/Tallinna Ülikool
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi II
KK Viimsi/Sportland
Kose
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Reinar Halliku Korvpallikool
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev
TalTech/OPTIBET
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikool/Eviko
TSA Kalev
BC Valga-Valka/Maks&Moorits2322243099
Ambla Spordiklubi339181171
T 06.10.2015 19:00, Valga Spordihoone
BC Valga-Valka/Maks&Moorits
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Saage, Kristo100:000/00/00/000000000000
6Kerk, Erik316:101/20/10/040411110026
7Krumins, Kalvis *125:542/52/42/23251004241211
8Kanbergs, Kristaps216:592/31/52/230311023296
9Kriisa, Valmo *118:221/14/70/02024202101416
10Berkis, Martins320:011/21/10/040400243154
11Aleksejevs, Jurijs *418:525/70/04/63363002051422
15Veski, Viljar *524:145/51/20/13251202011318
21Krumins, Edgars321:080/12/41/212331044173
24Rozitis, Jekabs515:462/21/10/040400155072
25Evart, Kristjan *222:342/34/70/13140000211614
KOKKU20021/3116/329/14301444147426201599102
%67.7%50%64.3%
Ambla Spordiklubi
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Kraavik, Peeter *320:023/63/60/0303000501158
5Lehtpuu, Erkki100:000/00/00/000000000000
6Tikko, Rauno *118:340/21/40/02020001323-2
8Leinart, Taavi *218:291/52/40/004401111187
9Linnas, Erkko513:252/20/22/300001051260
10Puntso, Kevin *427:292/50/10/02241008214-4
12Laht, Kristjan *309:190/02/30/011211021066
13Tammejõe, Oskar *227:555/50/01/22021202041117
14Jõendi, Elari115:072/50/00/021301012244
22Prii, Roland *127:011/21/50/00000002435-3
24Kroosmann, Henri422:391/50/37/820201011496
KOKKU20017/379/2810/131611273712815207139
%45.9%32.1%76.9%
Võistluspaik Valga Spordihoone
Aeg T 06.10.2015 19:00
Pealtvaajate arv 50
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 21. jaanuar
Teet Dooner (48)
Martin Dorbek (31)
Ib Lamp (75)
Markkus Mõttus (19)
Andre Treier (19)
Homme, 22. jaanuar
Jaanus Annok (36)
Sven Arop (47)
Vjatšeslav Botškarjov (45)
Tatjana Drozdova (22)
Kalle Kollin (52)
Arnu Lippasaar (52)
Laina Mesila-Kaarmann (35)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

ASG 2022 kandideerimine