ONLINE mängud
Audentese SK/Tallinna Ülikool
AVIS UTILITAS RAPLA
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi
KK Viimsi II
Kose
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Reinar Halliku Korvpallikool
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev
TalTech
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Tartu Ülikool/Eviko
TSA Kalev
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
223 T 28.09.2021 19:00 AVIS UTILITAS RAPLA Reinar Halliku Korvpallikool Rapla, Sadolin Spordihoone Play-off
222 P 26.09.2021 BC Kalev/Cramo 20:0 TSA Kalev Tallinn, Kalevi Spordihall Play-off
221 P 26.09.2021 17:00 Tallinna Kalev 115:83 Eesti Maaülikool/Skarcon Sõle Spordikeskus Play-off
231 P 26.09.2021 19:00 Rakvere Tarvas 101:80 Tartu Kalev/Estiko Rakvere Spordihall Play-off
232 L 25.09.2021 18:00 TalTech 111:70 Kadrina Karud Tallinn, TalTech Spordihoone Play-off
230 R 24.09.2021 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 122:48 G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph (sinine saal) Play-off
218 N 23.09.2021 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool 84:113 AVIS UTILITAS RAPLA Iisaku Gümnaasium Play-off
225 N 23.09.2021 19:30 Tartu Ülikool/Eviko 65:106 Pärnu Sadam Tartu, TÜ sph (punane saal) Play-off
220 N 23.09.2021 20:15 Eesti Maaülikool/Skarcon 76:94 Tallinna Kalev Tartu, EMÜ sph Play-off
224 K 22.09.2021 19:30 KK Viimsi 95:53 Keila Korvpallikool Forus Spordikeskus Viimsi Play-off
227 K 22.09.2021 20:15 Tartu Kalev/Estiko 74:87 Rakvere Tarvas Turu tn spordihoone Play-off
202 T 21.09.2021 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 77:66 Reinar Halliku Korvpallikool Jüri sph (väike väljak) Play-off
219 T 21.09.2021 19:00 TSA Kalev 31:101 BC Kalev/Cramo Tallinn, Kalevi Spordihall Play-off
228 T 21.09.2021 19:15 Kadrina Karud 65:89 TalTech Kadrina Spordikeskus Play-off
226 E 20.09.2021 18:45 G4S Noorteliiga 59:115 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, Audentes (suur saal) Play-off
217 P 19.09.2021 16:00 Keila Korvpallikool 62:103 KK Viimsi Keila Tervisekeskus Play-off
204 R 17.09.2021 19:00 TSA Kalev 115:64 KK Viimsi II Tallinna Õismäe Vene Lütseum Play-off
216 N 16.09.2021 18:30 Kadrina Karud 122:74 Audentese SK/Tallinna Ülikool Kadrina Spordikeskus Play-off
208 N 16.09.2021 20:30 Keila Korvpallikool 100:41 Kose Keila Tervisekeskus Play-off
207 K 15.09.2021 19:00 Kose 59:105 Keila Korvpallikool Kose Gümnaasium Play-off
211 K 15.09.2021 19:15 BC Torm 60:70 G4S Noorteliiga Tallinn, Sõbra sph Play-off
210 K 15.09.2021 19:30 Tartu Ülikool/Eviko 72:63 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Tartu, TÜ sph (punane saal) Play-off
214 K 15.09.2021 20:15 Tartu Kalev/Estiko 99:65 SK Nord Aid/Cramo Turu tn spordihoone Play-off
206 T 14.09.2021 19:00 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH 81:77 Eesti Maaülikool/Skarcon Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Play-off
215 T 14.09.2021 19:15 Audentese SK/Tallinna Ülikool 62:90 Kadrina Karud Tallinn, Audentes (väike saal) Play-off
209 R 10.09.2021 19:00 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 99:108 Tartu Ülikool/Eviko Kolga-Jaani Põhikool Play-off
205 R 10.09.2021 20:00 Eesti Maaülikool/Skarcon 66:60 TAMSALU LOS TOROS/TALTECH Tartu, EMÜ sph Play-off
212 N 09.09.2021 18:30 G4S Noorteliiga 66:67 BC Torm Tallinn, Audentes (suur saal) Play-off
201 N 09.09.2021 19:00 Reinar Halliku Korvpallikool 92:73 Rae Koss/Hansaviimistlus Iisaku Gümnaasium Play-off
203 N 09.09.2021 19:30 KK Viimsi II 57:85 TSA Kalev Forus spk Viimsi (väike väljak) Play-off
213 K 08.09.2021 19:30 SK Nord Aid/Cramo 66:96 Tartu Kalev/Estiko Nord Cramo Spordihoone Play-off
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 28. september
Valdek Pukk (60)
Mikk Teder (34)
Homme, 29. september
Maksim Maksõmiv (39)
Orm Naarits (55)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Pärnu | FEC