ONLINE mängud
Alexela/Mediq Eesti
AVIS UTILITAS Rapla
BC Kalev/Cramo
BC Torm
BC Viljandi vald/Eesti Maavara
Ehton/Föönix
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Kose 2020
Pärnu Sadam
Rae Koss/Hansaviimistlus
Rakvere Tarvas
Rapla Korvpallikool
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
Tallinna Kalev/TLÜ
TALTECH
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool Maks & Moorits
Terminal Oil
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Tulemused

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
234 P 01.11.2020 17:00 BC Kalev/Cramo 88:55 Tartu Ülikool Maks & Moorits Tallinn, Saku Suurhall Play-off
237 K 07.10.2020 19:00 Pärnu Sadam 61:62 TALTECH Pärnu Spordihall Play-off
241 K 07.10.2020 19:00 Rakvere Tarvas 108:86 KK Viimsi/Noto Rakvere Spordihall Play-off
239 T 06.10.2020 19:00 AVIS UTILITAS Rapla 79:90 Tallinna Kalev/TLÜ Rapla, Sadolin Spordihoone Play-off
240 P 04.10.2020 18:00 KK Viimsi/Noto 78:101 Rakvere Tarvas Karulaugu Spordikeskus Play-off
236 R 02.10.2020 19:00 TALTECH 73:80 Pärnu Sadam Tallinn, TalTech Spordihoone Play-off
233 K 30.09.2020 18:30 Tartu Ülikool Maks & Moorits 69:88 BC Kalev/Cramo Tartu, TÜ sph (sinine saal) Play-off
218 K 30.09.2020 19:00 Rakvere Tarvas 116:58 G4S Noorteliiga Rakvere Spordihall Play-off
238 K 30.09.2020 19:30 Tallinna Kalev/TLÜ 76:75 AVIS UTILITAS Rapla Sõle Spordikeskus Play-off
220 P 27.09.2020 17:00 Tallinna Kalev/TLÜ 129:60 Keila Korvpallikool Tallinn, TLÜ pms. Play-off
230 P 27.09.2020 17:00 Pärnu Sadam 83:49 Rae Koss/Hansaviimistlus Pärnu Spordihall Play-off
235 L 26.09.2020 18:00 TALTECH 102:83 Kadrina Karud Tallinn, TalTech Spordihoone Play-off
222 L 26.09.2020 19:00 AVIS UTILITAS Rapla 86:38 Tamsalu Los Toros/TALTECH Märjamaa spordihoone Play-off
224 R 25.09.2020 19:00 Tartu Ülikool Maks & Moorits 90:54 SK Nord Aid/Cramo Tartu, TÜ sph (sinine saal) Play-off
229 R 25.09.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 41:81 Pärnu Sadam Jüri Spordihoone Play-off
232 R 25.09.2020 19:00 KA Tallinna Kalev/TSK 63:73 KK Viimsi/Noto Tallinna Õismäe Vene Lütseum Play-off
219 R 25.09.2020 19:30 Keila Korvpallikool 73:104 Tallinna Kalev/TLÜ Keila Tervisekeskus Play-off
217 N 24.09.2020 18:45 G4S Noorteliiga 55:108 Rakvere Tarvas Tallinn, Audentes (suur saal) Play-off
227 N 24.09.2020 19:30 Kadrina Karud 60:114 TALTECH Kadrina Spordikeskus Play-off
223 K 23.09.2020 18:00 SK Nord Aid/Cramo 62:101 Tartu Ülikool Maks & Moorits Nord Cramo Spordihoone Play-off
225 K 23.09.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko 68:94 BC Kalev/Cramo Turu tn spordihoone Play-off
231 T 22.09.2020 19:30 KK Viimsi/Noto 73:80 KA Tallinna Kalev/TSK Karulaugu Spordikeskus Play-off
221 E 21.09.2020 17:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 63:98 AVIS UTILITAS Rapla Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Play-off
215 R 18.09.2020 18:30 SK Nord Aid/Cramo 112:54 Rapla Korvpallikool Nord Cramo Spordihoone Play-off
210 R 18.09.2020 19:00 KK Viimsi/Noto 82:57 Kose 2020 Karulaugu Spordikeskus Play-off
211 R 18.09.2020 19:00 Rae Koss/Hansaviimistlus 93:49 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium Jüri Spordihoone Play-off
212 R 18.09.2020 19:30 Kadrina Karud 103:60 BC Torm Kadrina Spordikeskus Play-off
213 R 18.09.2020 19:30 Keila Korvpallikool 110:70 Terminal Oil Keila Tervisekeskus Play-off
226 R 18.09.2020 20:30 BC Kalev/Cramo 117:52 Tartu Kalev/Estiko Nord Cramo Spordihoone Play-off
209 N 17.09.2020 19:00 G4S Noorteliiga 83:69 Ehton/Föönix Tallinn, Audentes (suur saal) Play-off
207 K 16.09.2020 18:30 Rapla Korvpallikool 38:95 SK Nord Aid/Cramo Rapla, Sadolin Spordihoone Play-off
205 K 16.09.2020 18:40 Terminal Oil 65:94 Keila Korvpallikool Tartu, EMÜ sph Play-off
204 K 16.09.2020 19:30 BC Torm 57:93 Kadrina Karud Tallinn, Sõbra sph Play-off
216 K 16.09.2020 20:15 Tartu Kalev/Estiko 99:70 BC Viljandi vald/Eesti Maavara Turu tn spordihoone Play-off
203 T 15.09.2020 18:00 Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku Gümnaasium 73:121 Rae Koss/Hansaviimistlus Iisaku Gümnaasium Play-off
214 E 14.09.2020 17:30 Tamsalu Los Toros/TALTECH 108:53 Alexela/Mediq Eesti Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Play-off
208 E 14.09.2020 19:30 BC Viljandi vald/Eesti Maavara 70:91 Tartu Kalev/Estiko Kolga-Jaani Põhikool Play-off
201 E 14.09.2020 20:30 Ehton/Föönix 65:84 G4S Noorteliiga Tallinn, Kadaka sph Play-off
206 N 10.09.2020 19:30 Alexela/Mediq Eesti 76:76 Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Play-off
202 K 09.09.2020 19:00 Kose 2020 65:118 KK Viimsi/Noto Kose Gümnaasium Play-off
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
piletid
Sünnipäevad
Täna, 5. detsember
Jaak Karus (79)
Reet Nurme Muhk (74)
Kalju Pluutus (72)
Kaiko Tavaste (45)
Homme, 6. detsember
Mariel Gregor (40)
Mihkel Kirves (24)
Rene Rooneem (30)
Raigo Sooär (36)
Viktor Viktorov (68)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Raamat "Esimesed sada"