ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK

Tartu Kalev/Estiko

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Paavo Binsol 01.08.1991 3 EST 1.93 09.10.2019-01.06.2020
Gintaras Dalke 06.02.1992 1 EST 1.87 01.09.2019-01.06.2020
Marek Doronin 09.01.1983 3 EST 2.00 01.09.2019-01.06.2020
Marten Järvik 12.04.1989 3 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Greg Kirsimäe 23.10.1998 3 EST 1.98 09.10.2019-01.06.2020
Jano Kunts 26.05.1987 1 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Silver Leppik 31.03.1983 2 EST 1.91 01.09.2019-01.06.2020
Artur Liiv 25.02.1989 5 EST 2.02 01.09.2019-01.06.2020
Kermo Normann 06.09.1995 4 EST 1.94 01.09.2019-01.06.2020
Andi Oras 21.03.1991 1 EST 1.87 09.10.2019-01.06.2020
Renalt Pallum 26.07.1998 4 EST 1.97 01.09.2019-01.06.2020
Robert Peterson 27.03.1990 3 EST 1.93 09.10.2019-01.06.2020
Kaivo Pullisaar 19.05.1988 2 EST 1.88 01.09.2019-01.06.2020
Mart Raamat 21.05.1988 4 EST 1.93 01.09.2019-01.06.2020
Ervin Ranna 20.06.1995 4 EST 1.95 01.09.2019-01.06.2020
Ott Toomsalu 04.05.1993 2 EST 1.85 09.10.2019-01.06.2020
Peatreener: Raido Rebane
Järgmised mängud
N 21.11 Tartu Ülikool/Kuremaa SK
19:30
Tartu, TÜ sph
Tartu Kalev/Estiko
R 29.11 KK HITO/BC Karjamaa
20:00
Jõhvi Spordihall
Tartu Kalev/Estiko
K 04.12 Tartu Kalev/Estiko
20:00
Turu tn spordihoone
KK Viimsi/Noto
N 12.12 Eesti Maaülikool/SKARCON
20:15
Tartu, EMÜ sph
Tartu Kalev/Estiko
R 20.12 Tartu Kalev/Estiko
18:30
Turu tn spordihoone
Balteco
Viimased tulemused
K 13.11 Tartu Kalev/Estiko
77:62
Paide Viking Window
R 08.11 Kadrina Karud
68:82
Tartu Kalev/Estiko
K 30.10 Tartu Kalev/Estiko
64:80
KA Tallinna Kalev/TSK
N 17.10 G4S Noorteliiga
86:67
Tartu Kalev/Estiko
N 10.10 Tartu Kalev/Estiko
53:56
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. november
Peep Orlovski (34)
Siim Pukk (39)
Paavo Russak (62)
Rainer Väikene (41)
Homme, 22. november
Rait Keerles (39)
Siim Palu (39)
Enn Uussaar (78)
Sulge

Ülekanded