ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK

Paide Viking Window

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Viljar Kams 13.12.1998 1 EST 1.84 01.09.2019-01.06.2020
Sass Karemäe 22.03.1990 5 EST 2.01 08.10.2019-01.06.2020
Peeter Kraavik 20.03.1986 3 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Margo Liivand 11.11.1985 1 EST 1.88 17.10.2019-01.06.2020
Rauno Nurklik 24.01.1993 3 EST 1.85 01.09.2019-01.06.2020
Mirko Oja 08.04.1990 4 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Kevin Puntso 08.07.1992 4 EST 1.96 01.09.2019-01.06.2020
Kustas Põldoja 04.04.1993 3 EST 1.95 01.09.2019-01.06.2020
Märt Rohlin 20.03.1989 2 EST 1.95 01.09.2019-01.06.2020
Saamuel Rõigas 27.10.1994 4 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Kaspar Rätsep 07.09.1994 1 EST 1.80 01.09.2019-01.06.2020
Tiit Talumaa 24.04.1994 3 EST 1.98 01.09.2019-01.06.2020
Tõnis Tõnström 10.01.1989 1 EST 1.84 01.09.2019-01.06.2020
Karl-Kristjan Vaab 03.01.1992 4 EST 2.00 01.09.2019-01.06.2020
Peatreener: Rait Keerles
Järgmised mängud
K 13.11 Tartu Kalev/Estiko
20:15
Turu tn spordihoone
Paide Viking Window
K 20.11 Paide Viking Window
19:30
Paide E-Piim Spor...
Eesti Maaülikool/SKARCON
R 29.11 Balteco
17:45
Tallinn, Sõbra sph
Paide Viking Window
L 07.12 Paide Viking Window
14:00
Paide E-Piim Spor...
KK HITO/BC Karjamaa
R 13.12 KK Viimsi/Noto
19:00
Karulaugu Spordik...
Paide Viking Window
Viimased tulemused
N 07.11 Tartu Ülikool/Kuremaa SK
68:69
Paide Viking Window
R 01.11 Paide Viking Window
81:79
Kadrina Karud
R 18.10 KA Tallinna Kalev/TSK
73:84
Paide Viking Window
K 09.10 Paide Viking Window
68:90
G4S Noorteliiga
R 04.10 Paide Viking Window
91:71
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 13. november
Grete Eerikson (19)
Allan Kuljus (49)
Homme, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)