ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK

KK Viimsi/Noto

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
1 Kaarel Traumann 30.04.1994 1 EST 1.91 01.09.2019-01.06.2020
2 Robert Lilleõis 23.05.1993 4 EST 2.00 01.09.2019-01.06.2020
3 Gaspar Bibikov 05.01.1991 1 EST 1.78 01.09.2019-01.06.2020
4 Arles-Egert Lelle 25.07.1996 3 EST 1.96 01.09.2019-01.06.2020
5 Hugo Kivilo 19.05.2002 2 EST 1.87 01.09.2019-01.06.2020
6 Egert Vene 29.08.2001 3 EST 1.96 01.09.2019-01.06.2020
7 Kristjan Evart 25.01.1990 2 EST 1.92 01.09.2019-01.06.2020
8 Gregor Rikberg 19.10.2000 2 EST 1.83 31.10.2019-01.06.2020
10 Andreas Märtson 15.05.1990 3 EST 1.95 01.09.2019-01.06.2020
14 Kevin Sünd 11.11.2000 3 EST 1.96 01.09.2019-01.06.2020
15 Ralf Kompus 05.07.2001 2 EST 1.93 01.09.2019-01.06.2020
20 Mihkel Allorg 07.08.1992 4 EST 1.98 01.09.2019-01.06.2020
23 Sander Kõiva 27.09.1995 5 EST 1.99 01.09.2019-01.06.2020
31 Jorgen Rikberg 09.03.2002 2 EST 1.85 01.09.2019-01.06.2020
92 Aleks Aasma 04.11.1992 2 EST 1.89 01.09.2019-01.06.2020
Järgmised mängud
R 22.11 Kadrina Karud
19:15
Kadrina Spordikeskus
KK Viimsi/Noto
R 29.11 KK Viimsi/Noto
19:00
Karulaugu Spordik...
Eesti Maaülikool/SKARCON
K 04.12 Tartu Kalev/Estiko
20:00
Turu tn spordihoone
KK Viimsi/Noto
R 13.12 KK Viimsi/Noto
19:00
Karulaugu Spordik...
Paide Viking Window
R 20.12 KK Viimsi/Noto
19:00
Karulaugu Spordik...
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Viimased tulemused
R 15.11 KK Viimsi/Noto
95:84
KA Tallinna Kalev/TSK
R 08.11 KK Viimsi/Noto
88:69
G4S Noorteliiga
N 31.10 Tamsalu Los Toros/TALTECH
96:94
KK Viimsi/Noto
R 18.10 KK Viimsi/Noto
90:59
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
R 11.10 Balteco
105:100
KK Viimsi/Noto
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 21. november
Peep Orlovski (34)
Siim Pukk (39)
Paavo Russak (62)
Rainer Väikene (41)
Homme, 22. november
Rait Keerles (39)
Siim Palu (39)
Enn Uussaar (78)
Sulge

Ülekanded