ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK

Kadrina Karud

Nr. Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Allan Ehte 18.07.1986 2 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Hendry Engelbrecht 15.07.1999 5 EST 2.05 16.10.2019-01.06.2020
Uku Kams 21.01.1993 5 EST 2.00 01.09.2019-01.06.2020
Mihkel Kersalu 09.09.2001 1 EST 1.83 01.09.2019-01.06.2020
Aaron Kiik 02.05.2001 1 EST 1.83 01.09.2019-01.06.2020
Kristen Meister 09.09.1993 2 EST 1.93 01.09.2019-01.06.2020
Lauri Mets 12.01.1998 3 EST 1.97 01.09.2019-01.06.2020
Tõnis Peil 06.09.1993 4 EST 1.98 01.09.2019-01.06.2020
Oliver Reinol 31.07.2001 2 EST 1.87 01.09.2019-01.06.2020
Kevin Sammalkivi 05.06.1997 1 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Kristo Tammiksaar 09.06.2001 1 EST 1.84 01.09.2019-01.06.2020
Hugo-Martin Toming 03.10.2001 5 EST 1.90 01.09.2019-01.06.2020
Raimond Tribuntsov 29.11.1995 2 EST 1.91 01.09.2019-01.06.2020
Peatreener: Andres Sõber

Lahkunud mängijad

Nimi Sünniaeg Pos. Rahvus Pikkus Periood
Britt Jarriel Hammons 11.12.1996 4 USA 1.94 10.10.2019-14.10.2019
Dartrell Terell Moss 10.12.1994 1 USA 1.72 16.10.2019-30.10.2019
Kyle Riddley 10.09.1996 2 USA 1.90 08.11.2019-14.11.2019
Tilford Thornton Jr 24.07.1993 2 USA 1.93 01.09.2019-14.10.2019
Järgmised mängud
N 14.11 Eesti Maaülikool/SKARCON
20:15
Tartu, EMÜ sph
Kadrina Karud
R 22.11 Kadrina Karud
19:15
Kadrina Spordikeskus
KK Viimsi/Noto
R 29.11 Kadrina Karud
19:15
Kadrina Spordikeskus
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
R 06.12 Balteco
17:45
Tallinn, Sõbra sph
Kadrina Karud
R 13.12 KK HITO/BC Karjamaa
20:00
Jõhvi Spordihall
Kadrina Karud
Viimased tulemused
R 08.11 Kadrina Karud
68:82
Tartu Kalev/Estiko
R 01.11 Paide Viking Window
81:79
Kadrina Karud
N 17.10 Tartu Ülikool/Kuremaa SK
109:77
Kadrina Karud
R 11.10 Kadrina Karud
54:86
KA Tallinna Kalev/TSK
N 03.10 G4S Noorteliiga
94:87
Kadrina Karud
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 14. november
Indrek-Jörgen Attim (40)
Andres Mänd (36)
Indrek Soom (58)
Homme, 15. november
Karlis Karm (31)
Rita Sartakova Zarian (63)
Tiit Sokk (55)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti vs Venemaa (naised)