ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev

Gregor Arbet

Sünniaeg 19.06.1983
Pikkus 1.96
Positsioon 3
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Taltech (Korvpalli Meistriliiga)
Taltech (Estonian-Latvian Basketball League)
2018/2019, Korvpalli Meistriliiga, Taltech
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km632.214.001.836.332.332.001.502.000.672.671.172.671.500.170.170.8312.17
p-o sm61932411381412912416716911573
kh km632.214.001.836.332.332.001.502.000.672.671.172.671.500.170.170.8312.17
kh sm61932411381412912416716911573
2018/2019, Estonian-Latvian Basketball League, Taltech
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km2630.393.231.626.352.461.621.232.920.653.581.582.382.380.850.420.6511.85
pt sm267908442165644232761793416262221117308
p-o km232.172.500.507.503.002.002.004.000.504.501.002.002.500.500.501.0012.00
p-o sm264511564481924511224
tt km229.485.503.007.501.500.000.002.500.503.003.001.001.001.000.000.5010.50
tt sm2591161530051662220121
kh km3030.443.331.636.502.431.531.202.970.633.601.632.272.300.830.400.6711.77
kh sm30913100491957346368919108496869251220353
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
ROAD to MILAN2022
Sünnipäevad
Täna, 26. september
Karmo Allikas (41)
Silver Kallas (45)
Jegor Mitrofanski (36)
Martin Müürsepp (48)
Eleriin Vaino (23)
Homme, 27. september
Peeter Ainsam (76)
Jevgeni Ignatjev (55)
Tarvo Kruup (43)
Freddy Talts (32)
Tatjana Tretjakova (38)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Rootsi | FIBA World Cup 2023 Qualifiers