ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev

Rauno Tikko

Sünniaeg 27.04.1989
Pikkus 1.78
Positsioon 1
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Ambla Spordiklubi (Meeste I liiga)
Ambla Spordiklubi (Meeste karikas)
Väike-Maarja Päästekool (Lääne-Virumaa Kossuliiga meistriliiga)
2015/2016, Meeste I liiga, Ambla Spordiklubi
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km1117.552.911.273.181.002.181.272.270.823.091.362.091.910.550.001.647.00
pt sm1119332143511241425934152321601877
p-o km26.041.000.001.000.000.000.001.000.001.000.501.001.001.000.001.500.00
p-o sm2122020002021222030
vg km712.551.000.142.710.710.570.142.140.292.430.571.430.860.570.001.002.57
vg sm788711954115217410640718
kh km2014.652.050.752.800.801.400.752.100.552.651.001.751.450.600.001.404.75
kh sm202934115561628154211532035291202895
2015/2016, Meeste karikas, Ambla Spordiklubi
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km217.982.500.504.502.000.000.002.000.002.000.502.001.000.500.002.007.00
p-o sm23651940040414210414
kh km217.982.500.504.502.000.000.002.000.002.000.502.001.000.500.002.007.00
kh sm23651940040414210414
2015/2016, Lääne-Virumaa Kossuliiga meistriliiga, Väike-Maarja Päästekool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km110.020.000.000.001.821.551.450.000.000.000.002.730.000.000.000.0011.82
pt sm1100002017160000300000130
p-o km127.724.003.002.000.007.005.002.001.003.002.004.004.002.000.003.0011.00
p-o sm12843207521324420311
ft km125.236.003.002.001.004.003.007.001.008.002.004.003.001.000.003.0012.00
ft sm12563214371824310312
kh km134.090.770.460.311.622.151.850.690.150.850.312.920.540.230.000.4611.77
kh sm1353106421282492114387306153
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded