ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK

Erki Urvik

Sünniaeg 07.05.2002
Pikkus 2.00
Positsioon 4
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

Tartu Ülikool/Kuremaa SK (Meeste I liiga)
Tartu Ülikooli Korvpallikool (Meeste II liiga)
Estonia MU18 (BSBC - U18 M)
Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO (PU18-klassi EMV)
Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO (PU18-klassi karikas)
2019/2020, Meeste I liiga, Tartu Ülikool/Kuremaa SK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km39.400.670.671.670.670.670.332.670.333.000.001.330.330.000.000.003.67
pt sm32822522181904100011
kh km39.400.670.671.670.670.670.332.670.333.000.001.330.330.000.000.003.67
kh sm32822522181904100011
2019/2020, Meeste II liiga, Tartu Ülikooli Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km824.995.133.002.380.881.751.006.381.638.004.132.131.500.630.253.009.63
pt sm82004124197148511364331712522477
kh km824.995.133.002.380.881.751.006.381.638.004.132.131.500.630.253.009.63
kh sm82004124197148511364331712522477
2019/2020, BSBC - U18 M, Estonia MU18
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km311.431.000.330.670.330.670.671.671.333.000.330.330.330.330.670.332.33
pt sm3343121225491111217
kh km311.431.000.330.670.330.670.671.671.333.000.330.330.330.330.670.332.33
kh sm3343121225491111217
2019/2020, PU18-klassi EMV, Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km620.173.832.001.330.330.000.005.171.506.671.671.170.830.170.331.835.00
pt sm612123128200319401075121130
tt km216.836.503.502.501.500.000.006.504.5011.002.501.501.001.500.501.0011.50
tt sm23413753001392253231223
kh km819.344.502.381.630.630.000.005.502.257.751.881.250.880.500.381.636.63
kh sm815536191350044186215107431353
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 20. jaanuar
Urmas Kask (46)
Taavi Leok (27)
Irina Lukjanovitš (36)
Margus Martin (45)
Janno Piht (42)
Tanel Sokk (35)
Raitel Võikar (31)
Homme, 21. jaanuar
Teet Dooner (46)
Martin Dorbek (29)
Madis Külaots (33)
Ib Lamp (73)
Markkus Mõttus (17)
Andre Treier (17)
Sulge

Ülekanded