ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev

Rasmus Andre

Sünniaeg 26.05.2004
Pikkus 1.88
Positsioon 2
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Audentese SK/Tallinna Ülikool (Meeste karikas)
Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK (PU18-klassi EMV)
Audentese SK (PU18-klassi karikas)
Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK (Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon)
2021/2022, Meeste karikas, Audentese SK/Tallinna Ülikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km232.634.501.004.501.507.005.504.000.504.501.004.505.001.002.004.5012.00
p-o sm26592931411819291024924
kh km232.634.501.004.501.507.005.504.000.504.501.004.505.001.002.004.5012.00
kh sm26592931411819291024924
2021/2022, PU18-klassi EMV, Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km524.624.802.803.600.605.403.404.401.005.401.801.604.601.401.402.6010.80
pt sm512324141832717225279823771354
vg km227.546.504.505.501.009.006.506.002.508.501.002.506.502.000.503.0018.50
vg sm255139112181312517251341637
kh km725.465.293.294.140.716.434.294.861.436.291.571.865.141.571.142.7113.00
kh sm7178372329545303410441113361181991
2021/2022, PU18-klassi karikas, Audentese SK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km10.020.000.000.000.004.003.000.000.000.000.002.000.000.000.000.0013.00
p-o sm1000004300002000013
kh km10.020.000.000.000.004.003.000.000.000.000.002.000.000.000.000.0013.00
kh sm1000004300002000013
2021/2022, Põhja regiooni rahvaliiga regular I divisjon, Audentes SK/Tallinna Ülikool/TSK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km20.020.000.000.001.001.000.000.000.000.000.003.000.000.000.000.006.00
pt sm2000022000006000012
kh km20.020.000.000.001.001.000.000.000.000.000.003.000.000.000.000.006.00
kh sm2000022000006000012
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 29. jaanuar
Tõnn Kuuli (38)
Imre Triisberg (41)
Homme, 30. jaanuar
Markus Ilver (20)
Laura Noor (27)
Allar Raamat (35)
Liina Reinup (53)
Tiiu Ring-Krumm (74)
Jaak Salumets (73)
Mart Sooberg (44)
Kristin Õispuu (20)
Sulge

Ülekanded