ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK

Christofer Kalda

Sünniaeg 14.05.2002
Pikkus 1.97
Positsioon 4
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

Tartu Ülikool/Kuremaa SK (Meeste I liiga)
Tartu Ülikooli Korvpallikool (Meeste II liiga)
Estonia MU18 (BSBC - U18 M)
Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO (PU18-klassi EMV)
Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO (PU18-klassi karikas)
2019/2020, Meeste I liiga, Tartu Ülikool/Kuremaa SK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km615.685.332.330.670.331.501.001.672.173.830.172.501.500.500.000.676.67
pt sm69432144296101323115930440
kh km615.685.332.330.670.331.501.001.672.173.830.172.501.500.500.000.676.67
kh sm69432144296101323115930440
2019/2020, Meeste II liiga, Tartu Ülikooli Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km1625.6712.637.560.750.134.192.944.882.066.941.441.813.691.190.133.0618.44
pt sm164112021211226747783311123295919249295
kh km1625.6712.637.560.750.134.192.944.882.066.941.441.813.691.190.133.0618.44
kh sm164112021211226747783311123295919249295
2019/2020, BSBC - U18 M, Estonia MU18
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km23.230.000.000.000.001.001.000.500.501.000.000.000.500.000.000.001.00
pt sm260000221120010002
kh km23.230.000.000.000.001.001.000.500.501.000.000.000.500.000.000.001.00
kh sm260000221120010002
2019/2020, PU18-klassi EMV, Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km1024.0712.507.800.400.203.802.803.902.506.401.601.702.901.200.101.9019.00
pt sm102411257842382839256416172912119190
tt km227.1116.509.001.000.504.002.506.003.009.001.501.003.503.500.001.5022.00
tt sm254331821851261832770344
kh km1224.5813.178.000.500.253.832.754.252.586.831.581.583.001.580.081.8319.50
kh sm122951589663463351318219193619122234
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 22. veebruar
Svetlana Igumenova-Kostin (68)
Arnold Selge (86)
Alar Tamkivi (62)
Kristi Täht (41)
Ege-Ly Viirmaa (22)
Maret-Mai Višnjova-Otsa (89)
Homme, 23. veebruar
Reilika Mikk (34)
Sulge

Ülekanded