ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK

Christofer Kalda

Sünniaeg 14.05.2002
Pikkus 1.97
Positsioon 4
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

Tartu Ülikool/Kuremaa SK (Meeste I liiga)
Tartu Ülikooli Korvpallikool (Meeste II liiga)
Estonia MU18 (BSBC - U18 M)
Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO (PU18-klassi EMV)
Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO (PU18-klassi karikas)
2019/2020, Meeste I liiga, Tartu Ülikool/Kuremaa SK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km517.066.002.800.800.401.801.201.402.203.600.002.401.800.600.000.608.00
pt sm5853014429671118012930340
kh km517.066.002.800.800.401.801.201.402.203.600.002.401.800.600.000.608.00
kh sm5853014429671118012930340
2019/2020, Meeste II liiga, Tartu Ülikooli Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km1226.6113.588.420.750.084.333.175.082.007.081.252.003.831.080.173.5820.25
pt sm1231916310191523861248515244613243243
kh km1226.6113.588.420.750.084.333.175.082.007.081.252.003.831.080.173.5820.25
kh sm1231916310191523861248515244613243243
2019/2020, BSBC - U18 M, Estonia MU18
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km23.230.000.000.000.001.001.000.500.501.000.000.000.500.000.000.001.00
pt sm260000221120010002
kh km23.230.000.000.000.001.001.000.500.501.000.000.000.500.000.000.001.00
kh sm260000221120010002
2019/2020, PU18-klassi EMV, Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km725.9915.008.860.430.144.143.294.432.867.291.711.573.431.140.141.8621.43
pt sm7182105623129233120511211248113150
tt km227.1116.509.001.000.504.002.506.003.009.001.501.003.503.500.001.5022.00
tt sm254331821851261832770344
kh km926.2415.338.890.560.224.113.114.782.897.671.671.443.441.670.111.7821.56
kh sm92361388052372843266915133115116194
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 20. jaanuar
Urmas Kask (46)
Taavi Leok (27)
Irina Lukjanovitš (36)
Margus Martin (45)
Janno Piht (42)
Tanel Sokk (35)
Raitel Võikar (31)
Homme, 21. jaanuar
Teet Dooner (46)
Martin Dorbek (29)
Madis Külaots (33)
Ib Lamp (73)
Markkus Mõttus (17)
Andre Treier (17)
Sulge

Ülekanded