ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK

Sverre Aav

Sünniaeg 03.01.2002
Pikkus 1.92
Positsioon 2
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

Tartu Ülikool/Kuremaa SK (Meeste I liiga)
Estonia MU18 (BSBC - U18 M)
Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO (PU18-klassi EMV)
Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO (PU18-klassi karikas)
Tartu Ülikool (Estonian-Latvian Basketball League)
2019/2020, Meeste I liiga, Tartu Ülikool/Kuremaa SK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km824.335.252.756.001.755.884.632.130.632.752.752.884.750.630.133.6315.38
pt sm8195422248144737175222223385129123
kh km824.335.252.756.001.755.884.632.130.632.752.752.884.750.630.133.6315.38
kh sm8195422248144737175222223385129123
2019/2020, BSBC - U18 M, Estonia MU18
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km323.492.331.334.670.671.000.331.000.671.671.002.671.001.670.002.675.00
pt sm370741423132538350815
kh km323.492.331.334.670.671.000.331.000.671.671.002.671.001.670.002.675.00
kh sm370741423132538350815
2019/2020, PU18-klassi EMV, Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km225.658.503.005.001.505.503.503.001.004.004.001.504.002.500.002.5014.00
pt sm25117610311762883850528
tt km116.909.005.005.002.002.002.001.002.003.002.000.002.002.000.002.0018.00
tt sm11795522212320220218
kh km322.738.673.675.001.674.333.002.331.333.673.331.003.332.330.002.3315.33
kh sm368261115513974111031070746
2019/2020, Estonian-Latvian Basketball League, Tartu Ülikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km89.780.630.252.000.630.630.500.630.130.750.380.880.500.250.000.502.88
pt sm878521655451637420423
kh km89.780.630.252.000.630.630.500.630.130.750.380.880.500.250.000.502.88
kh sm878521655451637420423
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 20. jaanuar
Urmas Kask (46)
Taavi Leok (27)
Irina Lukjanovitš (36)
Margus Martin (45)
Janno Piht (42)
Tanel Sokk (35)
Raitel Võikar (31)
Homme, 21. jaanuar
Teet Dooner (46)
Martin Dorbek (29)
Madis Külaots (33)
Ib Lamp (73)
Markkus Mõttus (17)
Andre Treier (17)
Sulge

Ülekanded