Tartu Ülikool/Eviko
TSA Kalev

Saku I liiga: Tamsalu Los Toros/TALTECH alistas Schmalzi vedamisel KK Viimsi/Noto

26.02.2021

Tamsalu Los Toros/TALTECH teenis Saku I liigas hooaja kuuenda võidu, kui kodusaalis oldi 84:78 parem KK Viimsi/Noto meeskonnast.

Poolajal 41:4 kaotusseisus olnud Tamsalu pööras mängu enda kasuks teisel poolajal - kolmas mänguperiood võideti 25:18 ja neljas 18:13. Viimsi oli veel kolm minutit enne normaalaja lõppu kahe punkti kaugusel (76:78), kuid otsustavatel hetkedel ei suudetud rünnakuid lahendada.

Eric Schmalz kogus võitjate parimana 23 punkti, 7 lauapalli ja 5 resultatiivset söötu. Janar Aniste lisas 18, Georg Simon Herodes 14 ja Martin Otto Parve 13 punkti. Viimsi poolelt kogus Jörgen Rikberg 22, Kristjan Evart 17, Kaarel Traumann 16 ja Jalmar Joosep Saar 14 punkti.

Tamsalu Los Toros/TALTECH paikneb nüüd kuue võidu ja kuue kaotusega turniiritabeli kuuendal positsioonil. KK Viimsi/Notole oli see üheksa võidu kõrval alles teiseks kaotuseks. Tabelis paikneb Viimsi Tartu Kalev/Estiko (10-1) ja Kadrina Karude (9-1) järel kolmandal positsioonil.

Reedel, 26. veebruaril peetakse Saku I liigas kolm põnevat kohtumist, kui SK Nord Aid/Cramo võõrustab Kadrina Karusid, Rae Koss/Hansaviimistlus võtab vastu Tartu Ülikooli duubli ning KA Tallinna Kalev/TSK sõidab külla Paide Viking Window meeskonnale.