ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
Keila Korvpallikool
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
SK Nord Aid/Cramo
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool II

Korvpalliülekannete kava 04.12-08.12

04.12.2019

Käesolev nädal toob palju erinevaid korvpalliülekandeid, mida on võimalik jälgida meie partnerite Telia TV ja Delfi TV ning Eesti Korvpalliliidu Youtube`i vahendusel. Lätis toimuvaid Paf liiga mänge näeb liiga Youtube-st ja Best4Sport TV-st.

PAF EESTI-LÄTI KORVPALLILIIGA

 

K, 04.12.2019

 

AVIS UTILITAS Rapla – Pärnu Sadam (19:00, Rapla, Sadolin Spordihoone, DELFI TV)

 

BK Liepaja – Tartu Ülikool (19:30, Liepajas, Olimpiskais centrs, PAF EST-LAT Youtube)

 

Latvijas Universitate – TALTECH (19:30, Elektrum, Olimpiskais Sporta Centrs, PAF EST-LAT Youtube)

 

R, 06.12.2019

 

BK Ventspils – BC Valga-Valka/Maks&Moorits (19:00, Olimpiskais centrs „Ventspils“, PAF EST-LAT Youtube)

 

L, 07.12.2019

 

AVIS UTILITAS Rapla – Latvijas Universitate (17:00, Rapla, Sadolin Spordihoone, TELIA TV, DELFI TV)

 

VEF RIGA – TALTECH (17:00, Elektrum Olimpiskais Sporta Centrs, BEST4SPORT TV)

 

P, 08.12.2019

 

Tartu Ülikool – Jurmala Betsafe (17:00, TÜ Spordihoone, DELFI TV)

 

Tallinna Kalev/TLÜ – Pärnu Sadam (19:00, Sõle spordikeskus, DELFI TV)

 

NAISTE DOUGLAS BALTI LIIGA

 

L, 07.12.2019

 

G4S Noorteliiga – Daugavpils (17:00, Audentese väike saal, EKL Youtube)

 

SAKU II LIIGA

 

N, 05.12.2019

 

Rae Koss Hansaviimistlus/Estanc – Iisaku Gümnaasium/RHKK (20:00, Jüri Spordihoone, EKL Youtube)

 

Keila Korvpallikool – Alutaguse KK (20:30, Keila Tervisekeskus, EKL Youtube)

 

Rapla KK - Terminal Oil (18:30, Rapla, Sadoline Spordihoone, EKL Youtube)

 

PU16 KARIKAS

 

04.12.2019

 

TalTech BS/Rae SK – SK Nord (17:30, Jüri Spordihoone, EKL Youtube)

 

06.12.2019

 

Audentese SK – Tartu Ülikooli Korvpallikool (16:30, Audentese Spordikeskus, EKL Youtube)

 

 

 

 

Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Seeniorid
Karikavõistlused
PAF Superkarikas - otselink
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
Korvpall 100
Sünnipäevad
Täna, 20. september
Remo Holsmer (40)
Ants Norak (41)
Aurika Raamat (59)
Rene Raaperi (38)
Tiiu Ronk Kukk (84)
Anastassia Vahruðeva (31)
Homme, 21. september
Kristjan Karm (39)
Ermil Kuldkepp (60)
Andre Pärn (43)
Sonata Eliis Timofejeva (19)
Sulge

Ülekanded