ONLINE mängud
BC Kalev/Cramo I
BC Tartu
Betoonimeister/Tskk/SK Nord
Eesti Maaülikool/Limitex autoklaasid
G4S Noorteliiga II
KK Viimsi/NoTo
Kohila SK/Webware
Kuressaare BC Hundid/ASSA ABLOY
Paide Viking Window
SK Torma Sport/Kuremaa Spordikool
Tallinna Kalev/TLÜ II
Tamsalu Los Toros/Karud
Tartu Kalev/Estiko

Laupäeval mängitakse Tartus 138 3x3 korvpallimängu

27.05.2016

Sel laupäeval toimub Tartus Sprite 3x3 tänavakorvpalli Eesti meistrivõistluste avaetapp, milles üle 200 korvpalluri mängivad omavahel kokku 138 korvpallikohtumist.

Lisaks selguvad võistlustel koolide võistkonnad, kes lähevad Eestit esindama Koolide 3x3 maailmameistrivõistlustele.

"Kõige põnevamad kohtumised mängitakse kindlasti Eliit sarjas, kus kohal on Lätit 3x3 koondis Euroopa meistrivõistlustel ning kaks tugevat võistkonda Venemaalt", hindas mänge võistluste korraldaja Reigo Kimmel.

 

"Kui Eliit sarjas on võistkondadel eesmärk tulla kolme parema sekka, kes saavad pääsme 30. juulil Tallinnas, Vabaduse väljakul toimuvale FIBA 3x3 maailmaturnee osavõistlusele, siis Koolispordi 3x3 sarjas on tähtis vaid võit," rääkis Kimmel.

 

Tänavakorvpall on siiski rahvasport, sest populaarseim võistlusklass on harrastajate sari 18 võistkonnaga, kuid aktiivselt osalevad ka 35+ seeniorid ning kuni 13-aastased poisid.

Mängude algus Tartus, Küüni tänaval on kell 11:00 noortesarjades ja kell 13:00 vanemates võistlusklassides. Finaalmäng toimub kell 16:45.

 

Võistluste peaväljakult näeb otseülekannet alates kella 11:00st: https://www.youtube.com/watch?v=NuyYv4iunug

Võistluste tulemuste otseülekanne FIBA 3x3planet.com lehelt: http://www.3x3planet.com/en/event/details/TMG15ISCXTIKTEE

 

Tähtsamad mängud peaväljakult:

12:15 Abja Gümnaasium vs Audentes - võitja Koolide 3x3 MM-ile.

13:30 Tartu Jaan Poska Gümnaasium vs Ülenurme Gümnaasium - võitja Koolide 3x3 MMile.

12:00 mängude algus Eliit sarjas.

16:45 Eliit sarja finaal!

 

Reigo Kimmel

Eesti 3x3 Korvpalli Liit MTÜ

www.tanavakorvpall.ee

reigo@streetbasket.ee

(00372) 51 13 653

Eesti Korvpalliliit
Alexela Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Koondised
G4S Noorteliigad
Meeste amatöörliigad
Naiste Korvpalliliiga
G4S Noorteliiga esindusvõistkond
Regionaalsed liigad
Rahvusvahelised liigad
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Seeniorid
Kohtunikud
Karikavõistlused
3x3 korvpall
Balti Matš
Videoarhiiv
Pood
Rahvaliiga
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 15. august
Katrin Aava (55)
Margus Parve (53)
Toomas Raadik (28)
Margus Teelahk (48)
Homme, 16. august
Sheila Kodanik (38)
Terron Lenear (39)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

PAKETIPILETID: II ring