ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev

Marek Limberg

Sünniaeg 30.06.1987
Pikkus 2.00
Positsioon 4
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Eesti Maaülikool/Skarcon (Meeste I liiga)
Eesti Maaülikool/Skarcon (Meeste karikas)
YliCool (Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon)
Kanepi vald (Põlvamaa MV)
2021/2022, Meeste I liiga, Eesti Maaülikool/Skarcon
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km97.141.000.560.110.001.000.331.110.441.560.331.330.560.330.000.221.44
pt sm96495109310414312530213
kh km97.141.000.560.110.001.000.331.110.441.560.331.330.560.330.000.221.44
kh sm96495109310414312530213
2021/2022, Meeste karikas, Eesti Maaülikool/Skarcon
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km47.261.250.500.750.250.500.251.000.751.750.502.000.250.000.000.002.00
p-o sm4295231214372810008
kh km47.261.250.500.750.250.500.251.000.751.750.502.000.250.000.000.002.00
kh sm4295231214372810008
2021/2022, Lõuna regiooni rahvaliiga weekend I divisjon, YliCool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km527.236.002.005.801.602.201.409.801.8011.603.802.002.401.600.203.0010.20
pt sm5136301029811749958191012811551
p-o km128.906.003.007.001.004.003.007.005.0012.006.001.002.002.000.003.0012.00
p-o sm129637143751261220312
kh km627.516.002.176.001.502.501.679.332.3311.674.171.832.331.670.173.0010.50
kh sm6165361336915105614702511141011863
2021/2022, Põlvamaa MV, Kanepi vald
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
ft km135.829.002.003.001.004.004.008.005.0013.003.000.003.001.000.003.0011.00
ft sm136923144851330310311
kh km135.829.002.003.001.004.004.008.005.0013.003.000.003.001.000.003.0011.00
kh sm136923144851330310311
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 28. mai
Helen Austa (42)
Henrik Herman (38)
Reigo Kimmel (42)
Tiit Saluveer (72)
Greeta Üprus (28)
Homme, 29. mai
Harri Ausmaa (31)
Joosep Heinla (20)
Tauri Raja (39)
Priit Roosimägi (40)
Triin Teppo (32)
Veljo Vares (41)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa