ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev

Ülari Luhama

Sünniaeg 26.05.2005
Pikkus 2.03
Positsioon 4
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

G4S Noorteliiga (Meeste I liiga)
G4S Noorteliiga (Meeste karikas)
Audentese SG (BSBC - U16 M)
Rakvere Spordikool/Tarvas II (PU18-klassi EMV)
Rakvere Spordikool/Tarvas II (PU18-klassi karikas)
2021/2022, Meeste I liiga, G4S Noorteliiga
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km22.890.500.000.000.000.000.000.500.000.500.000.000.000.000.000.000.00
pt sm261000001010000000
kh km22.890.500.000.000.000.000.000.500.000.500.000.000.000.000.000.000.00
kh sm261000001010000000
2021/2022, Meeste karikas, G4S Noorteliiga
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km13.321.001.000.000.000.000.002.000.002.000.000.000.000.000.001.002.00
p-o sm131100002020000012
kh km13.321.001.000.000.000.000.002.000.002.000.000.000.000.000.001.002.00
kh sm131100002020000012
2021/2022, BSBC - U16 M, Audentese SG
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km220.595.001.500.000.001.000.502.002.504.500.503.000.501.000.500.003.50
pt sm24110300214591612107
kh km220.595.001.500.000.001.000.502.002.504.500.503.000.501.000.500.003.50
kh sm24110300214591612107
2021/2022, PU18-klassi EMV, Rakvere Spordikool/Tarvas II
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km218.424.502.000.000.001.500.002.003.005.000.504.002.501.500.001.004.00
p-o sm23794003046101853028
vg km323.367.333.000.000.000.670.673.003.006.000.673.001.330.000.001.336.67
vg sm3702290022991829400420
kh km521.386.202.600.000.001.000.402.603.005.600.603.401.800.600.001.205.60
kh sm510731130052131528317930628
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 20. mai
Anne Altermann (45)
Maarja Grünmann (19)
Edvard Marius Herter (17)
Erik Kaasik (22)
Kim-Erik Küttis (51)
Eva Möldre (45)
Roland Prii (31)
Reimo Pähn (35)
Homme, 21. mai
Riho Kaldma (75)
Daniel Lõõbas (36)
Mart Raamat (34)
Aare Sepp (36)
Margo Tali (38)
Sulge

Ülekanded