ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev

Andre Paidre

Sünniaeg 17.06.2005
Pikkus 1.90
Positsioon 3
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Tartu Ülikooli KK/Eviko (PU18-klassi EMV)
Tartu Ülikooli KK (PU16-klassi EMV)
Tartu Ülikooli KK (PU18-klassi karikas)
Tartu Ülikooli KK (PU16-klassi karikas)
2020/2021, PU18-klassi EMV, Tartu Ülikooli KK/Eviko
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km27.721.000.000.500.002.002.000.501.502.000.501.501.000.500.001.002.00
pt sm2152010441341321024
vg km318.435.003.001.670.331.671.330.671.332.001.001.670.670.670.000.338.33
vg sm355159515424635220125
kh km514.143.401.801.200.201.801.600.601.402.000.801.600.800.600.000.605.80
kh sm5711796198371048430329
2020/2021, PU16-klassi EMV, Tartu Ülikooli KK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km50.020.000.000.000.005.003.800.000.000.000.001.800.000.000.000.0011.80
pt sm500000251900009000059
vg km20.020.000.000.000.502.502.000.000.000.000.001.000.000.000.000.0011.50
vg sm2000015400002000023
kh km70.020.000.000.000.144.293.290.000.000.000.001.570.000.000.000.0011.71
kh sm7000013023000011000082
2020/2021, PU16-klassi karikas, Tartu Ülikooli KK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
p-o km20.020.000.000.000.004.003.000.000.000.000.004.000.000.000.000.0014.00
p-o sm2000008600008000028
kh km20.020.000.000.000.004.003.000.000.000.000.004.000.000.000.000.0014.00
kh sm2000008600008000028
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 29. juuni
Erika Eluri (66)
Külli Kubri-Lemberg (55)
Priit Lehismets (43)
Toomas Linamäe (57)
Jüri Pritšin (54)
Kätrin Varik (23)
Karl-Ingemar Viilver (33)
Homme, 30. juuni
Margus Laas (56)
Aleksandra Mazjakina (30)
Viive Müür-Pallok (87)
Tõnis Putko (32)
Taavi Telgma (44)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa