ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK

Kaspar Sepp

Sünniaeg 29.06.2003
Pikkus 1.96
Positsioon 4
Rahvus EST

Võistkonnad (Eestis)

Tartu Ülikool/Kuremaa SK (Meeste I liiga)
Tartu Ülikooli Korvpallikool (Meeste II liiga)
Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO (PU18-klassi EMV)
Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO (PU18-klassi karikas)
2019/2020, Meeste I liiga, Tartu Ülikool/Kuremaa SK
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km231.262.500.500.500.003.000.505.002.507.500.503.002.501.000.501.501.50
pt sm263511061105151652133
kh km231.262.500.500.500.003.000.505.002.507.500.503.002.501.000.501.501.50
kh sm263511061105151652133
2019/2020, Meeste II liiga, Tartu Ülikooli Korvpallikool
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km425.374.002.250.000.001.250.508.252.2510.503.752.751.751.500.001.255.00
pt sm41011690052339421511760520
kh km425.374.002.250.000.001.250.508.252.2510.503.752.751.751.500.001.255.00
kh sm41011690052339421511760520
2019/2020, PU18-klassi EMV, Tartu Ülikooli Korvpallikool/EVIKO
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km231.204.001.500.000.003.001.5010.503.5014.002.001.503.000.501.502.004.50
pt sm262830063217284361349
tt km121.723.002.000.000.000.000.005.002.007.002.001.000.003.000.001.004.00
tt sm1223200005272103014
kh km328.043.671.670.000.002.001.008.673.0011.672.001.332.001.331.001.674.33
kh sm38411500632693564643513
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 23. november
Roland Hurt (85)
Homme, 24. november
Anton Bazõlev (34)
Kadri-Ann Lass (23)
Martti Luik (31)
Sirje Metsküll Kangro (70)
Rauno Nurger (26)
Peeter Peljo (45)
Silver Suurorg (22)
Sulge

Ülekanded