ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev

Sten Olmre

Sünniaeg 31.01.1995
Pikkus 1.92
Positsioon 2
Riik EST

Võistkonnad (Eestis)

Korvpalliklubi Pärnu (Korvpalli Meistriliiga)
Audentese SG/Noortekoondis (Meeste I liiga)
Korvpalliklubi Pärnu (A-klassi noormeeste mv)
2011/2012, Korvpalli Meistriliiga, Korvpalliklubi Pärnu
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km2215.953.001.000.500.181.180.861.680.592.270.771.911.140.680.001.503.41
pt sm22351662211426193713501742251503375
kh km2215.953.001.000.500.181.180.861.680.592.270.771.911.140.680.001.503.41
kh sm22351662211426193713501742251503375
2011/2012, Meeste I liiga, Audentese SG/Noortekoondis
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km929.185.442.330.560.114.222.893.561.004.561.673.222.892.670.113.227.89
pt sm92634921513826329411529262412971
vg km1025.845.903.301.200.303.603.003.201.504.701.603.303.702.900.102.7010.50
vg sm102585933123363032154716333729127105
kh km1927.425.682.840.890.213.892.953.371.264.631.633.263.322.790.112.959.26
kh sm1952110854174745664248831626353256176
2011/2012, A-klassi noormeeste mv, Korvpalliklubi Pärnu
 MMin2Pv2Pt3Pv3PtVVvVVtKLRLLPRSVVMVLBLPKPNK
pt km110.020.000.000.000.007.004.820.000.000.000.003.090.000.000.000.0013.73
pt sm110000077530000340000151
p-o km30.020.000.000.001.004.004.000.000.000.000.003.000.000.000.000.0025.67
p-o sm300003121200009000077
vg km60.020.000.000.001.006.175.170.000.000.000.002.500.000.000.000.0016.50
vg sm6000063731000015000099
kh km200.020.000.000.000.456.304.800.000.000.000.002.900.000.000.000.0016.35
kh sm2000009126960000580000327
Seletused:
pt = Põhiturniir
p-o = Play-Off
vg = Vahegrupp
tt = Testturniir
ft = Finaalturniir
kh = Kogu hooaeg
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 26. juuni
Rashid Abeljanov (68)
Margus Kastein (51)
Madis Purde (40)
Sten Suurmäe (32)
Õie Tsipp (68)
Marek Vinni (37)
Homme, 27. juuni
Tom Kaldre (24)
Toivo Ratassepp (68)
Heiki Rits (52)
Tõnis Siir (61)
Alvar Tiisler (29)
Esko Tõnisson (38)
Egert Väinaste (40)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Saksamaa