ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
090 R 31.01.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu Kalev/Estiko Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
088 R 31.01.2020 19:15 Kadrina Karud G4S Noorteliiga Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
086 R 31.01.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
087 R 31.01.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa KK Viimsi/Noto Jõhvi Spordihall Põhiturniir
092 N 06.02.2020 18:45 Tamsalu Los Toros/TALTECH Eesti Maaülikool/SKARCON Tallinn, TalTech Spordihoone Põhiturniir
091 N 06.02.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko G4S Noorteliiga Turu tn spordihoone Põhiturniir
094 R 07.02.2020 17:45 Balteco KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Sõbra sph Põhiturniir
096 R 07.02.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo KK Viimsi/Noto Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
093 R 07.02.2020 19:15 Kadrina Karud Tartu Ülikool/Kuremaa SK Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
095 R 07.02.2020 20:15 Paide Viking Window KA Tallinna Kalev/TSK Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
099 R 14.02.2020 17:45 Balteco Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, Sõbra sph Põhiturniir
097 R 14.02.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tartu Ülikool/Kuremaa SK Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
100 R 14.02.2020 19:15 Kadrina Karud Eesti Maaülikool/SKARCON Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
102 R 14.02.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK KK Viimsi/Noto Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
101 R 14.02.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa G4S Noorteliiga Jõhvi Spordihall Põhiturniir
098 R 14.02.2020 20:15 Paide Viking Window Tartu Kalev/Estiko Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
104 N 20.02.2020 19:00 G4S Noorteliiga Balteco Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
103 N 20.02.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON Paide Viking Window Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
105 R 21.02.2020 18:30 Tartu Kalev/Estiko Tartu Ülikool/Kuremaa SK Turu tn spordihoone Põhiturniir
107 R 21.02.2020 19:00 KK Viimsi/Noto Kadrina Karud Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
108 R 21.02.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK KK HITO/BC Karjamaa Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
106 R 21.02.2020 20:00 Tamsalu Los Toros/TALTECH Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tamsalu Spordihoone Põhiturniir
110 N 05.03.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko Eesti Maaülikool/SKARCON Turu tn spordihoone Põhiturniir
109 N 05.03.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, TÜ sph Põhiturniir
113 R 06.03.2020 17:45 Balteco KA Tallinna Kalev/TSK Tallinn, Sõbra sph Põhiturniir
111 R 06.03.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo G4S Noorteliiga Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
114 R 06.03.2020 19:15 Kadrina Karud KK HITO/BC Karjamaa Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
112 R 06.03.2020 20:15 Paide Viking Window KK Viimsi/Noto Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
115 N 12.03.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK KK Viimsi/Noto Tartu, TÜ sph Põhiturniir
116 N 12.03.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON KK HITO/BC Karjamaa Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
119 R 13.03.2020 17:45 Balteco Tartu Kalev/Estiko Tallinn, Sõbra sph Põhiturniir
118 R 13.03.2020 19:15 Kadrina Karud Tamsalu Los Toros/TALTECH Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
117 R 13.03.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK G4S Noorteliiga Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
120 R 13.03.2020 20:15 Paide Viking Window Betoonimeister/SK Nord/Cramo Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
121 K 18.03.2020 20:00 Tartu Kalev/Estiko KK HITO/BC Karjamaa Turu tn spordihoone Põhiturniir
122 N 19.03.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph Põhiturniir
123 N 19.03.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON KK Viimsi/Noto Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
124 R 20.03.2020 Tamsalu Los Toros/TALTECH KA Tallinna Kalev/TSK *kuupäev täpsustamisel Põhiturniir
125 R 20.03.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Kadrina Karud Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
126 R 20.03.2020 20:15 Paide Viking Window Balteco Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
128 N 26.03.2020 19:00 G4S Noorteliiga Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
127 N 26.03.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
129 R 27.03.2020 19:00 KK Viimsi/Noto Tartu Kalev/Estiko Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
132 R 27.03.2020 19:15 Kadrina Karud Balteco Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
130 R 27.03.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
131 R 27.03.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Paide Viking Window Jõhvi Spordihall Põhiturniir
 
1  2
 
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
G4S Noorteliiga esindusvõistkonnad
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 20. november
Kaspar Allese (35)
Ron Pehka (21)
Gert Prants (39)
Homme, 21. november
Peep Orlovski (34)
Siim Pukk (39)
Paavo Russak (62)
Rainer Väikene (41)
Sulge

Ülekanded