ONLINE mängud
Balteco
Betoonimeister/SK Nord/Cramo
Eesti Maaülikool/SKARCON
G4S Noorteliiga
KA Tallinna Kalev/TSK
Kadrina Karud
KK HITO/BC Karjamaa
KK Viimsi/Noto
Paide Viking Window
Tamsalu Los Toros/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Kuremaa SK
Ajakava
Tulemused
Ajakava ja tulemused

Ajakava

Võistkond
Toimumise koht
Tase
Alates
Kuni
Ülekanne
 
ID Kuupäev Aeg Koduvõistkond Külalisvõistkond Toimub Tase Ülekanded
079 T 03.03.2020 17:30 G4S Noorteliiga Paide Viking Window Tallinn, Audentes (väike saal) Põhiturniir
110 N 05.03.2020 19:00 Tartu Kalev/Estiko Eesti Maaülikool/SKARCON Turu tn spordihoone Põhiturniir
109 N 05.03.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tamsalu Los Toros/TALTECH Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
113 R 06.03.2020 17:45 Balteco KA Tallinna Kalev/TSK Tallinn, Sõbra sph Põhiturniir
111 R 06.03.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo G4S Noorteliiga Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
114 R 06.03.2020 19:15 Kadrina Karud KK HITO/BC Karjamaa Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
112 R 06.03.2020 20:15 Paide Viking Window KK Viimsi/Noto Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
115 N 12.03.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK KK Viimsi/Noto Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
116 N 12.03.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON KK HITO/BC Karjamaa Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
119 R 13.03.2020 17:45 Balteco Tartu Kalev/Estiko Tallinn, Sõbra sph Põhiturniir
118 R 13.03.2020 19:15 Kadrina Karud Tamsalu Los Toros/TALTECH Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
117 R 13.03.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK G4S Noorteliiga Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
120 R 13.03.2020 20:15 Paide Viking Window Betoonimeister/SK Nord/Cramo Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
121 K 18.03.2020 20:15 Tartu Kalev/Estiko KK HITO/BC Karjamaa Turu tn spordihoone Põhiturniir
124 N 19.03.2020 18:45 Tamsalu Los Toros/TALTECH KA Tallinna Kalev/TSK Tallinn, TalTech sph (väike väljak) Põhiturniir
122 N 19.03.2020 19:30 Tartu Ülikool/Kuremaa SK G4S Noorteliiga Tartu, TÜ sph (punane saal) Põhiturniir
123 N 19.03.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON KK Viimsi/Noto Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
125 R 20.03.2020 18:30 Betoonimeister/SK Nord/Cramo Kadrina Karud Nord Cramo Spordihoone Põhiturniir
126 R 20.03.2020 20:15 Paide Viking Window Balteco Paide E-Piim Spordihall Põhiturniir
128 N 26.03.2020 19:00 G4S Noorteliiga Tamsalu Los Toros/TALTECH Tallinn, Audentes (suur saal) Põhiturniir
127 N 26.03.2020 20:15 Eesti Maaülikool/SKARCON Tartu Ülikool/Kuremaa SK Tartu, EMÜ sph Põhiturniir
129 R 27.03.2020 19:00 KK Viimsi/Noto Tartu Kalev/Estiko Karulaugu Spordikeskus Põhiturniir
132 R 27.03.2020 19:15 Kadrina Karud Balteco Kadrina Spordikeskus Põhiturniir
130 R 27.03.2020 19:30 KA Tallinna Kalev/TSK Betoonimeister/SK Nord/Cramo Tallinn, Lasnamäe SMM Põhiturniir
131 R 27.03.2020 20:00 KK HITO/BC Karjamaa Paide Viking Window Jõhvi Spordihall Põhiturniir
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Regionaalsed liigad
Karikavõistlused
Seeniorid
3x3 korvpall
Koondised
Ajakava ja tulemused
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
BSBC
Sünnipäevad
Täna, 28. veebruar
Kristjan Kalkun (48)
Henri Kroosmann (34)
Gert Lagus (23)
Ergo Pikas (33)
Sulge

Ülekanded