ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH30264222120
G4S Noorteliiga1817141766
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Andrei, Andres217:052/20/22/210103111168
7Miilpalu, Matteus316:490/01/42/430321003257
10Raap, Rasmus *220:234/52/63/44042302121720
13Matute Perner, Karl Andres519:058/110/01/25492102041727
16Paloots, Karl-Gustav511:442/20/00/030301014043
21Parve, Martin Otto *522:053/80/01/2325252112714
31Aniste, Janar223:072/44/83/30116103121919
32Heinla, Joosep417:192/22/30/04153303401013
33Reinart, Ken-Martti *318:203/50/06/72358102341222
34Lepp, Jaan Erik *119:160/10/20/001161024100
35Küttis, Ralf *214:475/64/61/12020503112324
KOKKU20031/4613/3119/2527144131253202319120157
%67.4%41.9%76%
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Lindeberg, Meiko207:390/00/20/00000003100-6
6Sügis, Geir Hans207:590/00/10/00000001010-1
9Erm, Egert *119:456/100/20/1224110844123
14Kõrvel, Jarko *321:084/62/50/0000110610144
17Mägi, Espen322:022/51/33/5000110305109
23Arop, Birk Birger *427:341/10/34/4404530323613
26Mõttus, Markkus411:591/20/02/432500014346
33Trempi, Marten319:503/50/00/112301031367
65Kuimet, Sten Kaarel *218:022/40/20/020230114041
75Kalmus, Ants-Kristjan *522:381/50/00/232510231324
77Aare, Georg-Richard107:260/01/10/020210020034
88Press, Georg513:582/60/01/211200111152
KOKKU20022/444/1910/1923133613743619236646
%50%21.1%52.6%
Võistluspaik Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Aeg N 11.11.2021 18:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 2. juuli
Rait Mõtsmees (54)
Jüri Ratas (44)
Ülar Sala (39)
Tanel Suslov (41)
Timo Suslov (41)
Homme, 3. juuli
Raivo Irve (64)
Joosep Kivimäe (34)
Lauri Maripuu (50)
Erkki Raidma (57)
Aivar Saska (55)
Sulge

Ülekanded