ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
Paide Viking Window1822172077
Keila Korvpallikool278162172
R 12.11.2021 20:15, Paide E-Piim Spordihall
Paide Viking Window
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Trumm, Gerhard-Markus304:480/00/00/001120000003
7Pajumets, Ivalo215:271/20/33/411212104356
8Roosaar, Sten310:460/21/11/240413021248
10Kaaberma, Aleksander *427:594/71/22/43031000131314
11Märtson, Andreas *331:385/60/32/23141416421210
14Rätsep, Kaspar *122:210/41/15/930320034788
15Haamer, Herman200:240/00/00/000000000000
16Parrol, Heivo515:533/70/00/041500202067
17Oja, Mirko400:000/00/00/000000000000
20Suurorg, Silver311:190/20/12/212301000124
21Puntso, Kevin *425:425/90/11/14372103321112
44Viilup, Sander *233:433/91/17/71015123551615
KOKKU20021/484/1323/31251035151261724257787
%43.8%30.8%74.2%
Keila Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Powell, Matthew Adrian *235:304/91/26/67292505531719
3Maide, Mart319:130/00/11/210110103110
8Pahv, Margus *128:222/31/22/210141055698
9Jaagu, Juss-Joosep200:160/00/00/000000000000
10Lehiste, Marek400:000/00/00/000000000000
14Lenk, Christopher317:140/20/12/320201011323
15Uusoja, Marek413:371/30/12/212301011244
16Tamkivi, Roland *415:211/10/20/00111012502-4
19Sengbusch, Conrad *231:053/74/124/6101200445229
22Dzotsenidze, Mark200:000/00/00/000000000000
24Kremic, Jagos *531:145/90/03/4102121102241323
32Sadrin, Aleksandr508:081/30/10/011200220020
KOKKU20017/376/2220/2528124011942226247262
%45.9%27.3%80%
Võistluspaik Paide E-Piim Spordihall
Aeg R 12.11.2021 20:15
Tehnilised vead 0 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 2. juuli
Rait Mõtsmees (54)
Jüri Ratas (44)
Ülar Sala (39)
Tanel Suslov (41)
Timo Suslov (41)
Homme, 3. juuli
Raivo Irve (64)
Joosep Kivimäe (34)
Lauri Maripuu (50)
Erkki Raidma (57)
Aivar Saska (55)
Sulge

Ülekanded