ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH34193317103
Rae Koss/Hansaviimistlus1822272087
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
4Käbin, Norman *129:534/40/11/2303920745915
6Rattasepp, Rando111:481/11/52/30000006227-4
10Raap, Rasmus219:331/12/42/22132102221012
12Ulejev, Oskar415:501/10/20/00001002102-2
16Paloots, Karl-Gustav506:470/10/00/01120001300-3
21Parve, Martin Otto *523:116/100/00/43362150421215
31Aniste, Janar *227:011/25/100/11014302211715
33Reinart, Ken-Martti *322:285/50/04/46173201431424
35Küttis, Ralf *224:365/65/92/41013710152736
36Valge, Risto318:532/40/01/2347000001510
KOKKU20026/3513/3112/2221113224166212321103118
%74.3%41.9%54.5%
Rae Koss/Hansaviimistlus
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
8Grüning, Aivar *126:191/11/20/0325410222512
9Puur, Risto100:000/00/00/000000000000
10Pehka, Ron *128:141/32/62/2202410532105
11Prii, Roland *128:430/02/20/0202520241610
13Vaab, Karl-Kristjan400:000/00/00/000000000000
14Neiland, Marcus217:152/50/30/022430022242
15Ruse, Romet14:511/20/01/232520042335
16Sein, Joonas *235:507/100/24/62243205151817
17Komar, Vitali219:295/112/33/41014302541915
20Raiend, Illimar *429:1910/170/12/34261513242223
KOKKU20027/497/1912/17201535261412521238789
%55.1%36.8%70.6%
Võistluspaik Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Aeg K 13.10.2021 18:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
BSBC
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 26. jaanuar
Marko Mägi (47)
Kalev Pius (82)
Martin Tombak (43)
Homme, 27. jaanuar
Lolita Gretševa (61)
Ago Markson (55)
Sander-Mel Mellikov (32)
Rain Peerandi (38)
Tõnu Tomson (69)
Sulge

Ülekanded