ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
TSA Kalev1621191470
Paide Viking Window1712172066
TSA Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Vainola, Henri-Sten *229:573/80/00/1527111225612
1Käämer, Romet *123:411/30/10/041542022127
3Saar, Jalmar Joosep218:260/12/20/010121044162
6Laur, Siim *234:119/152/75/73032514382930
7Hellat, Sten-Anders300:000/00/00/000000000000
8Luts, Erik *430:023/61/24/4101110103131320
10Kuhi, Erki416:591/40/01/321321032233
12Stankevits, Ilja517:051/20/00/431410134222
14Kobzev, Roman *516:544/80/01/341501014399
15Kalda, Alan308:300/00/00/01010001200-2
24Lempe, Jarmo201:290/00/00/000000000000
39Svyatolutskiy, Dmitry202:460/00/00/001101000002
KOKKU20022/475/1211/22341044121332324257085
%46.8%41.7%50%
Paide Viking Window
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Bibikov, Gaspar100:000/00/00/000000000000
4Trumm, Gerhard-Markus307:480/20/20/01230000400-5
8Roosaar, Sten310:291/10/10/030320031022
10Kaaberma, Aleksander *428:356/70/31/17181402021322
11Märtson, Andreas323:441/31/52/331403022276
14Rätsep, Kaspar *131:051/42/62/4022120133107
16Parrol, Heivo505:020/10/00/20110001320-2
20Suurorg, Silver308:560/00/10/01010101300-4
21Puntso, Kevin *424:401/30/03/4639110133513
27Olmre, Sten *223:272/53/92/4404010243157
44Viilup, Sander *236:143/60/68/103142503291419
KOKKU20015/326/3318/2829144371701825246665
%46.9%18.2%64.3%
Võistluspaik Tallinna Õismäe Vene Lütseum
Aeg R 15.10.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers