ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
SK Nord Aid/Cramo1114192266
G4S Noorteliiga1416231770
R 15.10.2021 18:30, Nord Cramo Spordihoone
SK Nord Aid/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Kibur, Rico103:110/00/00/000000000000
6Tamm, Herman119:202/40/32/331401021265
7Tiko, Karl-Hendrik01:320/00/00/00000001000-1
9Kastein, Julius-Erik *227:143/140/02/560613114586
11Kask, Georg *231:542/81/62/3325360227915
13Järve, Sander *429:306/110/03/8103131101141527
20Laub, Sten-Egert *24:572/111/13/4336220727109
30Raagul, Mihkel101:160/00/10/00000000000-1
32Ränd, Johannes322:082/21/31/120232025389
50Kristal, Markus417:022/31/20/001100214073
60Lambot, Isak *321:561/20/01/202200021233
KOKKU20020/554/1614/26291544101531920306675
%36.4%25%53.8%
G4S Noorteliiga
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Kajari, Kristofer *228:444/92/60/07073103431412
10Herter, Edvard Marius304:300/00/00/010100001000
12Allik, Gregor *234:547/93/53/46172105162632
14Kõrvel, Jarko *327:241/51/72/32242002527-2
17Mägi, Espen309:280/30/13/310100011230
23Arop, Birk Birger *431:011/40/10/060642224026
26Mõttus, Markkus411:270/10/00/02350003400-4
33Trempi, Marten319:304/60/06/84370003151419
58Luhama, Ülari400:000/00/00/000000000000
65Kuimet, Sten Kaarel221:252/30/20/021343034145
75Kalmus, Ants-Kristjan *511:370/10/00/02130002510-5
77Aare, Georg-Richard100:000/00/00/000000000000
KOKKU20019/416/2214/1838114915722430207063
%46.3%27.3%77.8%
Võistluspaik Nord Cramo Spordihoone
Aeg R 15.10.2021 18:30
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers