ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
Keila Korvpallikool2114211066
TSA Kalev1521191671
R 08.10.2021 19:30, Keila Tervisekeskus
Keila Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Powell, Matthew Adrian *211:490/31/10/010120010031
8Pahv, Margus *133:251/70/40/01012006312-13
9Jaagu, Juss-Joosep216:530/21/40/01011102303-4
13Maide, Mart323:053/40/22/341510023489
14Lenk, Christopher *335:116/81/37/95052201452225
15Uusoja, Marek425:074/70/21/211201024292
22Dzotsenidze, Mark200:000/00/00/000000000000
24Kremic, Jagos *32:003/120/01/29615121444712
32Sadrin, Aleksandr *515:082/41/11/231400003187
35Grüning, Einar507:212/20/00/021300102046
KOKKU20021/494/1712/183112439621826176645
%42.9%23.5%66.7%
TSA Kalev
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
0Vainola, Henri-Sten *227:093/80/13/631412024596
1Käämer, Romet *120:171/30/02/210110033240
3Saar, Jalmar Joosep217:431/21/48/83030002361313
6Laur, Siim227:493/63/45/51012100022021
7Hellat, Sten-Anders300:000/00/00/000000000000
8Luts, Erik *431:261/61/20/063920012158
10Kuhi, Erki407:550/00/00/01011003100-2
12Stankevits, Ilja519:491/40/01/440440001337
14Kobzev, Roman *523:172/111/22/4628241124912
23Beilinson, Daniel *121:453/40/12/220210021288
24Lempe, Jarmo200:000/00/00/000000000000
39Svyatolutskiy, Dmitry202:500/00/00/010100001000
KOKKU20015/446/1423/313183914711618257173
%34.1%42.9%74.2%
Võistluspaik Keila Tervisekeskus
Aeg R 08.10.2021 19:30
Tehnilised vead 1 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 8. detsember
Janari Jõesaar (28)
Rivo Nõmmistu (37)
Homme, 9. detsember
Kristo Eisenberg (37)
Marko Savi (44)
Tanel Uudeberg (38)
Sulge

Ülekanded