ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
SK Nord Aid/Cramo2220261179
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium2822271996
R 08.10.2021 18:30, Nord Cramo Spordihoone
SK Nord Aid/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
7Tiko, Karl-Hendrik08:470/01/10/011200133030
9Kastein, Julius-Erik *228:115/70/02/42020102241211
11Kask, Georg *229:083/101/88/126063102361710
13Järve, Sander *419:433/60/02/2821000035188
16Jõenurm, Rasmus407:290/10/00/00000000100-2
20Laub, Sten-Egert *29:156/121/54/64042104471913
24Parve, Henri-Thor207:101/20/00/000010000021
30Raagul, Mihkel108:132/20/00/000001000045
32Ränd, Johannes314:442/20/00/010120035241
50Kristal, Markus413:062/30/01/221300013152
55Savi, Rasmus07:460/10/00/00000001000-2
60Lambot, Isak *326:282/40/11/3617031012512
KOKKU20026/503/1518/293411458722127237959
%52%20%62.1%
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
1Ootre, Raldo218:031/21/10/010130012055
3Jones, Teven Dewayne *126:144/92/45/113034101381918
5Juurik, Markus102:590/00/10/001120001001
8Lehismets, Andrus *221:548/100/02/21012202421817
9Aliakseyeu, Maksim411:551/50/00/01120405222-1
10Liht, Henry216:142/21/31/211200013184
12Sildaru, Ken202:490/00/10/001100000000
13Simm, Veiko *424:257/90/04/66062200551823
21Teppo, Karl415:350/20/00/00001001100-3
23Nano, Reijo-Krismar213:460/00/02/530310010224
42Moor, Mikk-Joonatan *218:012/41/24/42131101121112
51Hallik, Reinar *428:053/60/47/791107321241329
KOKKU20028/495/1625/37286342313214242696109
%57.1%31.3%67.6%
Võistluspaik Nord Cramo Spordihoone
Aeg R 08.10.2021 18:30
Tehnilised vead 1 vs 1
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 8. detsember
Janari Jõesaar (28)
Rivo Nõmmistu (37)
Homme, 9. detsember
Kristo Eisenberg (37)
Marko Savi (44)
Tanel Uudeberg (38)
Sulge

Ülekanded