ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
Keila Korvpallikool
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Iisaku gümnaasium
SK Nord Aid/Cramo
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Tartu Kalev/Estiko
Tartu Ülikool/Eviko
TERE Kadrina Karud
TSA Kalev
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH2218211778
Keila Korvpallikool1010101242
TAMSALU LOS TOROS/TALTECH
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
5Andrei, Andres212:511/20/20/010100101020
6Rattasepp, Rando118:161/10/80/01012003102-7
10Raap, Rasmus219:531/30/23/630312012353
13Matute Perner, Karl Andres *514:063/60/02/2527000002813
16Paloots, Karl-Gustav505:580/00/00/010100011100
21Parve, Martin Otto *520:444/70/11/49110102035917
31Aniste, Janar *225:104/44/70/02134102302020
32Heinla, Joosep412:270/11/20/22130001413-3
33Reinart, Ken-Martti321:334/60/05/693124408241324
34Lepp, Jaan Erik *118:091/30/22/811251000546
35Küttis, Ralf *216:134/70/14/51233410131220
36Valge, Risto314:410/10/00/051600000106
KOKKU20023/415/2517/33401454201241618257899
%56.1%20%51.5%
Keila Korvpallikool
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
3Maide, Mart318:351/20/01/2101222115310
7Lempu, Cristofer405:500/10/00/011200000001
8Pahv, Margus *128:501/70/11/24262004323-3
9Jaagu, Juss-Joosep202:560/00/10/00000100100-1
14Lenk, Christopher320:442/50/40/04041103304-4
15Uusoja, Marek412:411/20/12/20110001414-1
17Powell, Matthew Adrian *236:063/150/13/652735042799
19Sengbusch, Conrad *231:435/101/100/0314201223134
22Dzotsenidze, Mark200:000/00/00/000000000000
23Grüning, Einar508:382/30/00/043700012047
24Kremic, Jagos *08:500/40/00/02350002400-5
32Sadrin, Aleksandr *525:071/10/10/020210123020
KOKKU20016/501/197/1230144411942125184217
%32%5.3%58.3%
Võistluspaik Tallinn, TalTech sph (väike väljak)
Aeg K 29.09.2021 18:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Nordic Cup
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 4. detsember
Olle Horm (54)
Nele Laurimaa (28)
Oliver Metsalu (28)
Elvis Toomistu (20)
Kaido Vahesalu (48)
Homme, 5. detsember
Jaak Karus (80)
Reet Nurme Muhk (75)
Kalju Pluutus (73)
Kaiko Tavaste (46)
Sulge

Ülekanded