ONLINE mängud
Eesti Maaülikool/Skarcon
G4S Noorteliiga
KK Viimsi II
Kuremaa SK
Paide Viking Window
Rae Koss/Hansaviimistlus
Reinar Halliku Korvpallikool/Vinni-Pajusti Gümnaasium
SK Nord/Cramo
Tamsalu Los Toros/TalTech
Tartu Ülikool/Estiko
Tere Kadrina Karud
TSA Kalev
Eesti Maaülikool/Skarcon27262933115
SK Nord Aid/Cramo2014202579
N 20.05.2021 19:00, Tartu, EMÜ sph
Eesti Maaülikool/Skarcon
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
2Kaasik, Erik *229:344/55/92/44155002242530
3Orumaa, Argo *229:053/41/40/1314720331913
5Tammisto, Jakob *125:153/51/12/32245300241123
10Lille, Randel Rainer300:240/01/10/000000000033
12Tambets, Ralf323:531/33/60/04151110201112
14Vogelainen, Jan Samuel *426:098/93/53/44263110352838
15Laasik, Lennar *533:447/100/00/06395001401420
24Sammalkivi, Kevin131:564/61/43/43145302431418
KOKKU20030/4215/3010/162712393110292017115157
%71.4%50%62.5%
SK Nord Aid/Cramo
Nr.MängijaPosMin2P3PVVKLRLLRSVLBLPKVVMPNKEF
Holm, Karl206:080/10/11/210100000111
4Pluss, Pärtel Julius307:401/10/00/011210000025
9Kastein, Julius-Erik *222:254/60/01/2347000323912
10Kaaberma, Aleksander *420:331/81/40/00002000105-5
11Kask, Georg *227:477/101/51/21120203331812
13Järve, Sander422:105/70/24/90333101261419
16Jõenurm, Rasmus406:091/20/21/403310000236
20Laub, Sten-Egert *27:371/42/50/0426510333811
32Ränd, Johannes322:142/30/20/211220013142
40Allemann, Georg *428:312/61/21/232520003188
50Kristal, Markus404:332/31/10/0011120000710
91Saarva, Rain404:130/10/00/031400010002
KOKKU20026/526/249/2318213917601217207983
%50%25%39.1%
Võistluspaik Tartu, EMÜ sph
Aeg N 20.05.2021 19:00
Tehnilised vead 0 vs 0
Diskvalifitseerivad vead 0 vs 0
Ebasportlikud vead 0 vs 0
Eesti Korvpalliliit
PAF liiga
Korvpalli Meistriliiga
Naiste liigad
Meeste Saku liigad
G4S Noorteliigad
Rahvaliiga
Seeniorid
Karikavõistlused
Balti Matš
3x3 korvpall
Koondised
Tule trenni
Treenerid
Audentese Spordigümnaasium
Kohtunikud
Videoarhiiv
Pood
Korvpall 2030
piletid
Sünnipäevad
Täna, 16. august
Sheila Kodanik (42)
Terron Lenear (43)
Homme, 17. august
Joonas Järveläinen (32)
Valdur Kalme (56)
Anneli Peterson (36)
Märt Vaik (86)
Sulge

Ülekanded

   
Sulge

Eesti - Soome | FIBA World Cup 2023 Qualifiers